Одкровення по-полтавськи

Одкровення по-полтавськи. Кременчуцька художниця Зоя Авраменко розповіла історію свого кохання. Складові оповідання – пензлик, фарби та папір. 30 картин, виконані аквареллю, розташувались у музеї Панаса Мирного.

«Історія кохання» Зої Авраменко складається із пейзажів і натюрмортів. Виставка присвячена природі: кримські гори, полтавські краєвиди, яскраві квіти.

/Зоя Авраменко, художниця
Не писати неможливо. Жити і бути наповненим природою, при цьому нічого не створювати, – неможливо. «Історія кохання», вона так і називається ця виставка, народилась майже 10 років назад, коли я потрапила в Горний Крим/

Художниця каже: саме в Криму знайшла «місця сили». Натхненна природою, приступила до творчої роботи. Тепер свої світлини демонструє різними містами Центральної України. До Полтави довезла майже 30 картин, заряджених емоціями.

/Лариса Олійник, працівник музею П.Мирного
Такі виставки в нас традиційні. Кожні 25-30 днів ми відкриваємо виставку якоїсь талановитої творчої людини. Ось сьогодні відкривається виставка під назвою «Історія кохання». Нас не цікавить, яка саме буде виставка. Нас цікавить талант людини/

Роботи мисткині знають і за межами України. Її картини є в приватних колекціях Німеччини і Канади. Колеги Зої Авраменко пояснюють: жінка є сильним акварелістом, тож роботи наповнені не тільки емоціями, а й технікою.

/Дмитро Король, художник
Акварель зараз в Україні не цінують і не купують. Тож художники, які працюють з аквареллю, майже герої. Цим не заробиш, це тільки на ентузіазмі/

На ентузіазмі художниця не тільки малює, а й допомагає іншим творчим людям з обмеженими можливостями займатися мистецтвом. Виставка Зої Авраменко триватиме до кінця місяця на базі музею Панаса Мирного.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію