До інформації – новими сходами: в обласній бібліотеці ремонтують ґанок

Кабмін за зверненням нардепа від Полтави Капліна виділив майже 12 млн. грн. на ремонт обласної бібліотеки та обласної станції швидкої допомоги. Наразі вже розпочато ремонтні роботи на одному з об’єктів. Як ремонтують книгозбірню, парламентар приїхав перевірити особисто.

Щодня цими сходами за новими знаннями та інформацією до обласної бібліотеки ходять тисячі полтавців та гостей міста. Проте, з часом ці плити вийшли з ладу та становлять реальну загрозу для перехожих.

/Тетяна Зеленська, директор ПОУНБ ім.І.Котляревського
Це дуже на часі, саме ремонт нашого ґанку і сходів. Тому що це – центр міста, це обличчя Полтави. Сюди от із вокзал гості міста їдуть, і коли бачать отаке розвалля, то це дуже шкодить іміджу Полтави/

Нині сходи дочекалися ремонту. Мінфін відреагував на численні депзапити лідера СДП, і таки виділив 1,4 млн на відновлення сходів та ґанку бібліотеки. Сергій Каплін добре знає про її проблеми, адже раніше був тут частим гостем.

/Сергій Каплін, народний депутат України, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)
Пам'ятаю ще кілька десятків років тому, коли я був ще юнаком, вчився у школі, я сюди приїжджав і захоплювався цим витвором архітектурного мистецтва, і головне – змістом. Бібліотека – це те місце, в якому я з того часу, як навчився читати, і до сьогоднішнього дня проводжу дуже багато часу/

На сьогоднішній день, говорить нардеп, такі книгозбірні варто підтримувати та виділяти для них додаткове фінансування. Так само особливої уваги держави потребують і самі бібліотекарі.

/Сергій Каплін, народний депутат України, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)
Це герої нашої держави, герої за значимістю для нашої нації такі самі, як і бійці АТО. Чому? Вони на цьому науковому фронті, на освітньому фронті – все своє життя. Не рік, не два, і «демобілізація» їм не світить. І прийдеться до кінця свого життя на ці крихітні кошти, на цю крихітну зарплатню воювати за те, щоб отут ходили освічені, прекрасні наші діти/

Тепер якість ремонтних робіт – на контролі команди СДП в Полтаві, а нардеп пообіцяв простежити, щоб якнайшвидше почали реконструкцію і обласної станції швидкої, на яку також «вибив» 10 млн грн.

Стрічка новин