До Полтави приїхав керівник національного комітету «Інтеркультура»

До Полтави приїхав керівник національного комітету «Інтеркультура». Володимир Сорока у нашому місті планує провести низку лекцій для представників громадських організацій та звичайних полтавців, присвячених взаємодії культур та еко-культурі. Своїми планами він поділився на прес-конференції.

Володимир Сорока – полтавець, який багато років тому виїхав до Швеції. Він є керівником національного комітету «Інтеркультура» в Україні. Нині на свою малу Батьківщину повертається з новим проектом – «Взаємодій заради життя».

/Володимир Сорока, керівник Національного комітету «Інтеркультура» в Україні
Інтеркультура – це взаємодія між людьми, це відношення, багатопланове відношення людини до людини. Це відношення з любов'ю людини до людини, людини до спільноти. Еко-культура – це відношенн людини до природи/

Для полтавців Володимир Сорока у п'ятницю проведе цікаву лекцію про 30 стратегій розвитку культури суспільства. Мова йтиме про грантонезалежні стратегії.

/Юрій Сорока, представник Національного комітету «Інтеркультура» в Україні
Перше – це інформація для громадських організацій, яку вони, якщо візьмуть на озброєння, то вони зможуть долучитися до міжнародного медіа-каравану європейського, який зараз буде. Яким чином – вони побачать, коли познайомляться з проектом/

У Полтаві керівник національного комітету «Інтеркультура» пробуде п'ять днів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію