Кохайтеся, а про документи подбає Мін'юст

«Кохайтеся, а про документи подбає Мін'юст». У Полтавському перинатальному центрі сьогодні показово видавали свідоцтва про народження. Перші люди області особисто привітали новоспечених батьків, і таким чином прорекламували послугу Міністерства юстиції напередодні Дня юриста.

У переддень свята юристів перші люди області популяризують зручну і порівняно нову послугу від Міністерства юстиції – видачу свідоцтв про народження у пологовому. У перинатальному центрі видають красивий документ матусям, яким сьогодні на виписку, і щасливим батькам. Ось цей тато отримує документ аж на двох.

/ІНТЕРШУМ
Я вас вітаю. Подвійне навантаження, але і щастя подвійне/

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Я вам бажаю одного – щоб ваші діти вас радували, щоб вони завжди викликали у вас відчуття гордості, гідності. А ви вкладайте в них усе справжнє – справжнє українство, справжню родину.../

Такий сервіс в Україні – видачу свідоцтв про народження у пологовому – запровадили минулого року 20 жовтня. До того їх можна було отримати тільки в органах реєстрації цивільного стану.

/Вікторія
Для батьків це великий плюс, не треба ніде бігати, оформляти. Допомогли. Велике спасибі/

/Ірина Пашко, начальник ГУ територіального управління юстиції у Полтавській області
Як говорить наш безпосередній заступник Міністра юстиції: «Кохайтеся, а ми подбаємо про документи безпосередньо як Мін'юст». То це дійсно так. Ми дбаємо про всі нові сервіси, щоб було зручно/

Серед імен, які обирають для своїх дітей батьки, популярні звичні Анна, Анастасія, Єлизавета, Даниїл, Андрій, а ще, кажуть, повернулася мода на ім'я Тарас.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію