Реформи, що впроваджуються Міністерством юстиції, на Полтавщині швидко приживаються

Реформи, що впроваджуються Міністерством юстиції, на Полтавщині швидко приживаються. Напередодні Дня юриста очільниця управління юстиції в області Ірина Пашко розповіла, які нововведення відбулись у регіоні. Про стан розвитку Полтавщини в системі правоохоронної державної діяльності - далі в сюжеті.

Управління юстиції у Полтавській області – одне з прогресивних в Україні, запевняє його очільниця. Пояснює: реформи, які впроваджуються в державі, жваво набувають чинності в регіоні й користуються популярністю серед місцевих.

/Ірина Пашко, начальник Головного управління юстиції в Полтавській області
Всі реформи, які даються, у нас успішно виконуються. Недаремно реформи про аграрні розписки. Вона була на теренах Полтавщини запроваджена, і яка має позитивний досвід, про який говорили у Чернігівській та Сумській області. Там її визнавали як одну із прогресивних/

Ірина Пашко нагадала, що українське правосуддя має майже столітню історію. Відбулись зміни, зокрема, позитивні: якісні адміністративні послуги, система електронних сервісів і низка реформ.

/Ірина Пашко, начальник Головного управління юстиції в Полтавській області
Відбувається майже кожного місяця якесь нове запровадження. Наприклад, реформа, яка стосувалась відкриття певних реєстрів, реформа, яка стосувалась спрощення по бланкам, по внесенню змін, по реєстрації, по рахункам ми спрощували/

Затребуваний сервіс Мін'юсту – видача свідоцтв про народженя саме в пологовому будинку. Полтава стала 9 містом в України, де така послуга надається. Певні зміни відбулись і у сфері виконавчої служби, зазначили на прес-конференції. Нагадали і про нововведення стосовно паспортів. А саме, з 1 жовтня штамп про шлюб у паспорті скасовується.

Стрічка новин