На полтавську землю повернулися правоохоронці з АТО

На рідну полтавську землю повернулися правоохоронці, які виконували завдання у зоні АТО. На Сході вони пробули два місяці. Після такої довгої поїздки вдома на них чекала тепла зустріч. 

Два місяці бійці батальйону патрульної служби особливого призначення виконували завдання на Сході України. Нині вони повернулися на рідну землю. У зоні АТО батальйон традиційно здійснював функції з охорони громадського порядку. Заступник начальника поліції Полтавської області Сергій Альошкін від імені керівництва подякував бійцям та наголосив, що всі хлопці добросовісно справилися з поставленими перед ними завданнями, гідно перенесли весь тягар служби та у повному складі повернулися додому.

/Сергій Альошкін, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Були заохочені деякі працівники батальйону, які брали участь у ліквідації пожежі, яка виникла у місті Новоайдар Луганської області, за що вони були заохочені начальником Головного управління/

Чоловіків зустрічали рідні, друзі та колеги. Після короткострокової відпустки бійці приступлять до виконання своїх службових обов’язків.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію