Ця зима Полтаву зненацька не застане

Ця зима Полтаву зненацька не застане. У місті нині триває активна підготовка до холодної пори року. Узгоджуються дії усіх підрозділів, перевіряється техніка, завозиться піщано-сольова суміш. Як проводиться ця робота на комунальних підприємствах Полтави, говорили на нараді у профільного заступника міського голови.

Підготовка до зими йде згідно із графіком. Про холодну пору року, говорить заступник міського голови Олексій Чепурко, у Полтаві розпочали думати ще навесні. Не лише думати, а й готуватися. Цього дня відбувається чергова нарада, яка має допомогти уникнути наслідків сніжної стихії.

/Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови
Сьогодні заслухали керівників підприємств, які є відповідальними за прибирання снігу і очищення міста від снігу. Тому, в принципі, все по плану. Піщано-соляна суміш, завозиться пісок, завозиться сіль, готується піщано-соляна суміш. Зараз ми перевіряємо готовність техніки снігоприбиральної/

Плюс, говорить Олексій Чепурко, ведуться перемовини з керівниками інших підприємств міста про можливість залучення їхніх автомобілів задля швидкого розчищення снігу. Минулу доволі сніжну зиму у міськвиконкомі проаналізували та виявили те, на що варто звертати особливу увагу. На сьогодні розроблено план, які вулиці міста треба рятувати від снігу в першу чергу.

/Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови
Ми сьогодні говорили, взяли перелік усіх лікарень, усіх шкіл, дитячих садочків. Ми звернули увагу тих людей, які будуть відповідати за це, безпосередньо прибирати місто, що першочергово ми маємо забезпечити, щоб наші мешканці мали дістатися на роботу, наші мешканці могли дістатися до лікарень, щоб «Швидка допомога» могла спокійно переміщатися по місту/

Так само на нараді обговорили питання вивозу сміття під час інтенсивних снігопадів. Минула зима показала, що особливу увагу варто звертати на розчистку дахів від снігу та бурульок. Про це йшла мова на зустрічі із рятувальниками.

Стрічка новин