Рятувальники проводять рейди підвальними приміщеннями

Рятувальники проводять рейди підвальними приміщеннями. Роблять це для того, аби попередити виникнення пожеж. Причини загорянь у підвалах роз'яснюють мешканцям багатоповерхівок. Чому саме у холодну пору року збільшується ризик виникнення пожеж у цих приміщеннях – дивіться у наступному сюжеті.

Підвали взимку – місця ймовірного виникнення пожежі. Тож нині серед мешканців багатоповерхівок надзвичайники проводять роз'яснювальні рейди.

/Віталій Шкаревський, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС у Полтавській області
Коли у нас виникає похолодання, виникають пожежі, пов'язані з тим, що туди проникають безхатченки, які розводять полум'я. Цьому сприяє те, що люди туди заносять й дивани старі, віконні рами дерев'яні, тобто, велика кількість горючого матеріалу/

Займання у підвальних приміщеннях мають свою складність для роботи рятувальників.

/Віталій Шкаревський, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС у Полтавській області
Коли виникають пожежі у підвальних приміщеннях, під час такої пожежі виділяється сильне задимлення, від чого складно її гасити, і також тоді доводиться евакуйовувати велику кількість людей навіть з усього будинку/

Під час рейду рятувальники оглянули підвальні приміщення, надали працівникам комунального підприємства рекомендації щодо пожежної безпеки та вручили тематичні листівки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію