Кущі коноплі на городі

Кущі коноплі на городі. На території свого домоволодіння один із мешканців Кременчуцького району вирощував наркотичні речовини. А на його горищі слідчі виявили 200 грамів вже готової марихуани. Подробиці – далі у випуску.

Дільничні інспектори поліції Кременчуцького районного відділення поліції в одному із сіл району виявили приватне домоволодіння, в якому вирощувалися наркотичні рослини. Його господар – 40-річний місцевий мешканець. Під час санкціонованого обшуку на подвір’ї та на городі між кукурудзою правоохоронці виявили спеціально висаджені та доглянуті 142 рослини конопель. На горищі домоволодіння власник виготовив спеціально обладнану «сушку», де готував та розфасовував наркорослини. На самому горищі слідчі виявили 200 грамів вже готової марихуани.

/Олег Стешенко, керівник Кременчуцького відділення поліції
За даним фактом було розпочате кримінальне провадження, відомості про яке внесено до ЄРДР за статтею 309 та 310 Кримінального кодексу України, а саме – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання нарковмісної рослини, а також її посів та вирощування/

За скоєне винуватцю загрожує штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію