Свято із запізненням

Свято із запізненням – через скорботні дні, пов'язані із вшануванням пам'яті подій у Бабиному Яру, поза увагою лишилися бібліотекарі. Вони 30 вересня відзначали своє професійне свято. У Полтаві працівників читалень привітали музиканти.

Цього дня біля обласної бібліотеки – галас і людно. Щоб відірвати дітей від моніторів, працівниці книгозбірні із розважальною програмою вийшли на вулицю. Бібліотека Панаса Мирного обслуговує більше 11 тисяч користувачів, останнім часом тут відзначають пожвавлення інтересу до книги.

/Наталія Піскун, заст.директора Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім.Панаса Мирного
Особливо це маленькі читачі, активізувалися мами, приводять своїх зовсім ще маленьких дітей, і змалку привчають до читання. Дуже гарно читають молодші школярі, учні середнього шкільного віку/

Яскраві палітурки, цікаві автори та українська мова – саме це, на думку бібліотекарів, манить сучасних батьків та їх дітей. А вже після дитячого свята на вулицю запрошують абсолютно усіх бібліотекарів: і дитячих, і дорослих. Із професійним святом та Міжнародним днем музики вітає Центр народної творчості. Починають концерт, як годиться, головною мелодією країни.

/Дмитро Соколов, директор Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи

Цей захід повинен був проходити 30 вересня, в п'ятницю, але вся країна вшановувала роковини Бабиного Яру. Ну нам сьогодні не завадило нічого, гарна погода, сонце/

В програмі узяли участь Зразковий оркестр Першої дитячої музичної школи, студенти Луганського університету культури та методисти центру народної творчості.

Стрічка новин