Вік – не завада творчості

Вік – не завада творчості. Фестиваль талантів літніх людей «Літа на осінь повернули» відбувся увосьме. Музичне дійство зібрало митців з 11 районів Полтавської області. В програмі – пісні, танці, театральні етюди. Як все було, знає Катерина Залєвська.

Надія Загреба співає з дитинства. Однак останні 40 років присвятила народному колективу «Джерела». Фестиваль творчості літніх людей не залишився поза увагою жінки.

/Надія Загреба, учасниця колективу «Джерела»
Співаємо із внуками, з дитями, всіма династіями нашими. Дуже любимо українську пісню, яку бабуся і дідусь, мама й тато поклали на душу. Всі пісні з життя, з народу/

Для фестивалю підготували особливу пісню.

/Катерина Залєвська, журналіст
А поки люди поважного віку збираються у залі, дехто вже репетирує, що буде на сцені.
– До чого готуєтесь?
– До фестивалю.
– Що підготували сьогодні?
– Пісню про Диканьку і веселих музик.
– Співайте!/

Творчий колектив із Диканьки – постійні гості на фестивалі «Літа на осінь повернули». Цього разу підготували авторську пісню і смажені пиріжки для глядачів.

/Антоніна Марінець, учасниця ансамблю «Диканські вечори»
Диканька завжди чудовий, пісенний і талановитий край. Наші виступи заряджають бадьорістю, радістю. Наші номери, мабуть, найенергійніші/

Фестиваль «Літа на осінь повернули» – традиційний. Проводять його вже увосьме. Учасники фесту – творчі колективи з територіальних центрів соціального обслуговування. Цього року участь взяло 11 полтавських районів.

/Андрій Каркач, організатор фестивалю
Специфіка фестивалю в тому, що тут немає переможців і переможених. Буде все представлено: декламування, пісні...хоровий стиль, соло, будуть танці...танці літніх людей/

Творче дійство присвячене Дню людей поважного віку та Дню ветерана. Мета – підвищити соціальну роль людей «у віці» та сприяти розвитку їхніх талантів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію