Віртуальна подорож бібліотеками минулого

Віртуальна подорож бібліотеками минулого. Таку пригоду пережили школярі середніх класів. В програмі – мандри книгарнями, яких вже не існує. Серед них – бібліотека Ашурбаніпала, Олександрійська та Ярослава Мудрого. Чи цікаві такі заходи малечі, та чи відвідують бібліотеку полтавці, коли дорослішають, – дивіться у наступному сюжеті.

Це Вероніка Бабич. Вона школярка і майбутня художниця. Більшість вільного часу приділяє мистецькій школі. Однак, на бібліотеку теж вистає часу.

/Вероніка Бабич, школярка
Мені цікаво, скільки відкрили бібліотек, скільки бібліотеки працюють, чому вони відкрилися. Ну я розумію, чому відкрилися, але все-одно цікаво дуже/

Обласна бібліотека ініціювала віртуальну подорож книгозбірнями. Привід – Всесвітній день «королівства книжок». Запрошені гості – учні середніх класів. Серед них – і Ангеліна.

/Ангеліна Сова, школярка
Сьогодні нас запросили на цей захід, щоб ми подивилися, як виникла бібліотека у різних куточках світу. Тобі цікаво? – Мабуть, так!/

Слоган заходу «Єдине, що потрібно знати, – де знаходиться бібліотека». Мета – звернути увагу дітей на важливість літератури.

/Юлія Крамарєва, організатор віртуальної подорожі
У нас буде віртуальна подорож бібліотеками світу. Тими бібліотеками, яких вже не існує: бібліотека Я.Мудрого, Александрійська бібліотека, а також перша бібліотека у світі царя Ашшурбаніпала/

Бібліотекарі запевняють: «книжковий світ» відвідують люди різного віку: і дошкільнята, і пенсіонери. Серед випадкових перехожих ситуація дещо інша.

/БЛІЦИ
Часто ходимо, тому що підручників для навчання не вистачає.

Взагалі не ходжу. – А коли востаннє були у бібліотеці? – 30 років назад, коли ще в школі навчався.

Я відвідую бібліотеку, тому що є такі книги, яких не знайти в інтернеті/

Утім, полтавці все ж зізнаються: читають майже всі, та не кожен віддає перевагу книгам у друкованому виді. В пріоритеті – електронні гаджети. Тож девіз інноваційного часу: «Єдине, що потрбіно знати, яку вкладку відкривати».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію