У салоні «Художник» вшанували пам'ять Ігоря Каюріна

У салоні «Художник» вшанували пам'ять Ігоря Каюріна. Полтавського живописця не стало рік тому. Він буквально згорів від хвороби за кілька місяців. На виставку зібрали роботи, які, на думку мистецтвознавців, найбільш характерні для його творчості.

У маленькій залі салону «Художник» вмістилося небагато із того, що Ігор Каюрін готував до свого 85-ліття. Організатори виставки кажуть: відібрали картини, найбільш притаманні його творчості. Окремим акцентом на виставці – небо з літаками та останній зимовий етюд. Ігор Каюрін не встиг відтворити його як картину. Дружина, доньки, онучка і правнук кажуть: досі почувають себе осиротілими.

/Олександра, внучка Ігоря Каюріна
Він завжди щось робив. Він досі якось незримо присутній у нашому житті, тому що кожен гвіздок в домі – це все зроблене його руками, усі шафочки, картини. Він любив бабусю і намагався, щоб вона ні в чому не мала потреби/

Він помер після тяжкої хвороби у віці 82 роки. До того часу, кажуть рідні, практично не хворів і увесь час працював. За словами дружини, малювати почав іще у 13, встиг оформити 4 народні музеї, а ще – політати в небі.

/Наталія Каюріна, дружина Ігоря Каюріна
Військовий офіцер, штурман, літав, він дуже любив небо, і так говорив: «Якщо хоч раз людина підніметься в небо, відчує холод неба і опуститься на землю, та відчує тепло матінки-землі, та людина ніколи не зробить поганого. Вона б любила природу, ніколи нічого б не руйнувала, а тільки б будувала»/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію