Обласна рада: штучне покриття спортивних майданчиків та аеропорт «Полтава»

На яких спортивних майданчиках в області потрібне штучне покриття та про підтримку Аеропорту «Полтава» говорили сьогодні в обласній раді. Засідання комісії з питань бюджету та управління майном вийшло емоційним. А деякі із 15 питань порядку денного викликали справжні суперечки.

Перше питання порядку денного на засіданні комісій з питань бюджету та молодіжної політики стосувалося покриття на спортивних майданчиках. У квітні місяці обласна рада виділила на нього близько 560 тисяч гривень. 8 спортивних об'єктів, які мали отримати штучне покриття в першу чергу, зобов'язалися до 22 вересня підготувати під нього основу. Один умову не виконав. Питання – чи замінити заклад, що умову не виконав, на інший, серед депутатів викликало стільки емоцій, що голова комісії з питань молодіжної політики вирішує залишити залу.

/Олександр Олексюк, голова постійної комісії з питань молодіжної політики
Це питання профільної комісії, тому комісію я забираю, ми зараз вирішимо, а вашу думку ми почуємо заново. Підтримуєте, чи не підтримуєте/

Інше питання порядку денного стосувалося діяльності аеропорту «Полтава». На цьому комунальному підприємстві – проблема із заборгованістю по зарплатні.

/Лариса Оніщук, в.о. начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
Не вистачає на зарплату 200 тисяч до кінця року. Тобто питання заробітної плати, заправки пожежних машин і дослідження злітково-посадкової смуги/

Експерти рекомендували аеропорту «Полтава» дослідити смугу і визначити, літаки якої ваги можуть на ній зупинятися. Дослідження буде можливим за умови фінансування із обласного бюджету. Усього на розгляд комісії було заплановано 15 питань. Тут же оголосили прізвища керівників державних установ, із якими продовжили чи уклали контракт.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію