100 тисяч гривень щомісяця – стабільний хабар за «кришування» газоконденсату

Одному з керівників Полтавської поліції запропонували хабар у 100 тисяч гривень. Щомісяця таку суму обіцяли за покровительство незаконних врізок у нафтовий трубопровід. Магістраль розташовується на території одразу двох областей – Полтавської та Харківської. Чи прийняв правоохоронець пропозицію, та як розвивалися події далі – дивіться у нашому сюжеті.

Частка від «бізнесу»: 10 тисяч гривень з кожного врізання, а загалом – 100 тисяч щомісяця. Таку пропозицію зробили одному з керівників відділу полтавської поліції. Надійшла вона від організатора злочинного угрупування з корупційними зв’язками, яке займалося врізанням та викраденням газового конденсату.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП Полтавщини
Організатор вказаної злочинної групи зробив спробу «вийти» на одного з керівників відділів поліції Головного управління Нацполіції у Полтавській області з пропозицією хабара у сто тисяч гривень. За покровительство, «кришування» даного виду злочину/

Начальник відділу поліції одразу ж зафіксував це письмово та повідомив керівництву. Інформація потрапила до Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України. Далі, повідомляють правоохоронці, керівника угрупування затримали «на гарячому» – під час спецоперації з передаванням коштів керівнику відділу поліції.
В автомобілі затриманого виявили мобільні телефони, які він використовував у злочинній діяльності, та карту із зображенням проходження конденсатопровода і місцями врізок.
За інформацією правоохоронців, 49-річний полтавець організовував систематичні крадіжки газового конденсату шляхом врізання в магістраль «Степова – Машівка».
Наразі слідче управління полтавської поліції розпочало кримінальне провадження відносно зловмисника за фактом пропонування неправомірної вигоди, незаконного врізання та крадіжки.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП Полтавщини
Вказаного громадянина затримано за статтею 208 Кримінального кодексу України. Проводяться обшуки та інші дії для з'ясування всіх осіб та документування їх незаконної діяльності, пов'язаної з крадіжками газоконденсату на нафтопроводі, що знаходиться на території Харківської та Полтавської областей/

Затриманому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію