У Полтаві пройшли педагогічні читання, присвячені пам'яті математика Остроградського

Чергова річниця видатного математика родом з Полтави зібрала педагогів і науковців на конференцію. Остроградський, його наукова спадщина та сучасні проблеми освіти – ці та інші питання обговорювали на традиційних педагогічних читаннях в інституті післядипломної освіти.

Світлана Хуврик – із династії вчителів. Своє життя також пов'язала із педагогічною діяльністю у напрямку математики. Понад 30 років жінка вчителює і має математичного ідола.

/Світлана Хуврик, вчитель математики
Постать Остроградського – це знамина, це яскрава зірка на українському небосхилі. Це не тільки вчитель, це не тільки викладач, науковець, це чудова людина, яка могла поєднувати і виховання дітей, і знання свого предмету/

«Зацікавити розум дитини – це найголовніше завдання», – цитує Остроградського пані Тетяна. Вчителька вважає, що постать полтавського математика зіграла важливу роль у становленні точної науки у всьому світі.

/Тетяна Шаманська, вчитель математики
Колективом нашої школи було створено 2 підручника. Книга, в якій помістили портрети Остроградського, його висловлювання, висловлювання про нього видатних людей. А інша – це тести для перевірки теоретичних знань, в яку увійшли твори наших дітей/

До 215-тої річниці народження Остроградського у Полтаві проходить безліч заходів. Серед них – Всеукраїнські педагогічні читання. Конференція традиційна, проходить вже вдванадцяте.

/Олена Харченко, директор Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА
Математика – дуже цікава наука. І вона допоможе людині розвинути свої інші можливості. Тут зібрались педагоги, науковці, професори, які підготували масу інформації, цікаві факти із життя Остроградського, з його наукової педагогічної діяльності/

Педагоги природничо-математичних наук не тільки захоплюються постаттю Остроградського, а й реалізовують його спадщину у навчальному процесі.

/Сергій Клепко, проректор з наукової роботи ПОІППО ім.М.В.Остроградського
Він, по-перше, дуже любив Україну. Потрібно знати, що його досягнення у галузі математичної науки – на рівні світової науки, що було визнано відповідними Академіями європейськими/

До заходу долучилось понад 100 педагогів з Києва, Дніпра, Харкова. Головна мета зібрання – популяризувати методи освіти «по Остроградському».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію