Статистика першого півріччя свідчить: в Україні триває зростання народжуваності, повідомляє Міністерство юстиції

Але разом з тим, кількість померлих все ще перевищує кількість новонароджених у більш, ніж півтори рази. Кількісні показники у регіонах розглядають як умовні, оскільки більше народжуваності і смертності в густозаселених областях. У Полтаві ж з початку 2007-го менше померло і менше народилося, ніж за цей же період минулого року.

За півріччя з життя пішло 2 129 полтавців, що на 3 відсотки менше минулорічного показника, інформують в міському відділі статистики. Зареєстровано тисячу двісті тридцять троє немовлят - це на 56 менше, ніж було за відповідний період 2006-го.

Взагалі по Україні після демографічної кризи 90-х вперше фіксували зростання народжувності в 2002 році. У Полтаві за останні роки ці показники збільшуються. Втім, велика кількість осіб приїздить народжувати до обласного центру, а потім знову повертаються у райони.

Сальдо міграції - від'ємне: в обласний центр прибуло 1660 осіб, а виїхало 2495. Кількість прибуваючих і вибуваючих з Полтавщини значно більша, ніж в інших областях України. Певні причини змушують мешканців області затримуватись у Полтаві ненадовго. З початку року повернулись з міста 1789 осіб.

За 6 місяців зареєстровано 1035 шлюбів, а це на 75 більше, ніж рік тому. Крім того, зменшилася кількість розлучень.

Стрічка новин