У Полтаві з'явились літературні QR-коди

У Полтаві з'явились літературні QR-коди. До Дня туризму в Україні у місті продовжили створення інноваційних маршрутів. Цього разу пізказки для туристів з'явилися біля трьох літературних музеїв: Івана Котляревського, Панаса Мирного та Володимира Короленка. Їх ініціатори кажуть: це для тих подорожуючих, які люблять самі блукати містом. Таким чином інформація, що криється в інтернет-ресурсах, має підштовхнути їх зайти до музеїв.

Просто на асфальті біля входу до садиби Короленка у Полтаві відкривають новинку. Не експонат, а те, що спонукатиме туриста побачити цікаве в інтернеті і зайти до справжнього музею. Це літературний QR-код.

/В КАДРІ: «Вся інформація у нас: і фотографії, і тексти»/

Новий інноваційний маршрут у місті назвали «Літературними стежками Полтави». Поруч із чорно-білою схемою є вже знайомий логотип – підкова із книгою у руці – твором Володимира Короленка «Сліпий музикант». Подібні з'явилися ще біля двох музеїв у Полтаві. Маючи на смартфоні додаток розпізнавання QR-кодів, можна легко перейти на інтернет-ресурс «Полтава-туристична».

/Віталій Павлов, начальник відділу туризму та культурної спадщини Полтавського МВК
Це другий наш маршрут в Полтаві. І фактично – один із ТОП-5 в Україні. От саме тематичний маршрут, маршрут, який складається не з одного об'єкту, а який нанизує декілька цікавих об'єктів/

Перший інноваційний туристичний маршрут в Україні з'явився у Полтаві рік тому. Після цього новинку запровадили у Чернівцях, Херсоні та Ужгороді. А нинішньої осені новий маршрут відкривають знову у Полтаві.

/Тамара Кідрук, експерт із зовнішніх зв'язків Vodafone Україна
У Полтаві ми маршрут розвиваємо. Ми додали три нові таблички: біля музеїв Короленка, Панаса Мирного та Івана Котляревського. І ми дуже щасливі, що місцева влада, з якою ми спільно запускали цей проект, не стоїть на місці, що вони проявляють ініціативу. І що дійсно проект має таке продовження/

Новинку презентують до Дня туризму. Тому після відкриття маршруту у музеї Короленка ще й відзначають найактивніших працівників галузі. Зокрема, Вірчими грамотами – Відзнаками міського голови 3 ступеня, та Почесними грамотами Міністерства культури України. Останню отримала й очільниця найвідвідуванішого закладу – заповідника «Поле Полтавської битви». Вона каже: вражена тим, скільки людей щомісяця у Полтаві користуються маршрутами.

/Наталія Білан, директор Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви»
Відкриття кодів – це дійсно подія для Полтави. Мене вразили ті цифри, які пролунали: 166 людей – середньостатистична цифра. Тобто, ми не даремно це робимо. Ми сьогодні мали розмову з представником компанії, ми би хотіли теж, щоб і Полтавська битва була підключена до цього маршруту/

Полтавці говорять: навіть іноземні відвідувачі хочуть переймати таку новинку, бо, наприклад, у Греції про подібні програми навіть не знали.

/Віталій Павлов, начальник відділу туризму та культурної спадщини Полтавського МВК
Приємно, що люди кажуть: ми знаємо, що це за маршрут. Мені приємно під час екскурсії, коли я бачу, як гості міста витягають свої планшети, смартфони, генерують і кажуть: «Вау! Це є в Полтаві!» За цими новітніми технологіями – новий поштовх до просування себе як Полтави туристичної/

Представники відділу туризму відзначають, що це приємна і надзвичайно рідкісна співпраця у галузі між комунальною та приватною установою. І говорять, що чекають її продовження наступного року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію