Фестиваль про сучасне місто став майданчиком для презентацій інноваційних проектів

Фестиваль про сучасне місто став майданчиком для презентацій інноваційних проектів. Останні розробили відповідно до програми «Бюджет участі». Понад 20 ідей перетворення свого міста на краще оприлюднили на фестивалі «Майстерня міста».

/ІНТЕРШУМ
Ми – учасники проекту «Я люблю турнік» на фестивалі «Майстерня міста»/

Це – Сергій та Микола. Хлопці обирають спортивний спосіб життя та займаються стріт-воркаутом. Щоб долучити й інших людей до фізичних вправ, разом з тренером розробили свій спортивний проект. Фестиваль «Майстерня міста» – чудова нагода презентувати свою ідею.

/Тамара Литвин, ініціатор проекту «Я люблю турнік»
Ми за те, щоб у місті було більше спорту. Ми хочемо створити професійний варкаут-майданчик, де будуть займатися діти, дорослі... безкоштовно це все буде і на професійному рівні/

Спортивні активісти – не єдині, хто змагається за втілення своєї ідеї в життя. Олена Чикурова презентує проект «Майданчик примирення» біля центру соціальної адаптації.

/Олена Чикурова, адміністратор Центру адаптації БО «Світло надії»
Безхатченків та людей, які звільнились з місць позбавлення волі, – такі цільові групи не приймають у суспільстві. Толерантності до них немає. І ми хочемо згуртувати місцеву громаду і людей, що у нас проживають. Вони всі талановиті люди/

В рамках фестивалю «Майстерня міста» до Полтави завітала гостя із Черкас Тетяна Харченко. Жінка ділиться досвідом свого міста в реалізації корисних проектів.

/Тетяна Харченко, гостя із Черкас
У нас другий рік проходить прийом проектів. У минулому році у нас було прийнято 54 проекти, відбулось голосування, і вже в цьому році у нас було 6 переможців, які майже реалізовані. Ми з Полтавою разом запроваджували, і сьогодні ми обміняємось, наскільки нам вдалось/

Насьогодні існує 53 проекти у рамках програми «Бюджет участі». У кожного – своя ідея та галузь спрямування. Презентація проектів стала частиною фестивалю «Майстерня міста».

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради
Сюди запрошені автори проектів, які будуть здійснювати самостійно, особисто презентацію своїх проектів. Із 53 проектів 20 учасників погодились прийти на «Майстерню міста» і зробити таку презентацію. Я вважаю, що це дуже важливо. Ми хочемо розказати полтавцям, що ми робимо/

Голосування за проекти стартує 17 жовтня на сайті міської ради. Кожен може долучитися до голосування. А вже в листопаді оприлюднять результати. Проекти, що переможуть, будуть реалізовані у наступному році.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію