Художники День міста відзначили черговою виставкою

Художники День міста відзначили черговою виставкою. Полтавська організація Національної спілки художників України зібрала молодих і досвідчених у Галереї мистецтв. Експозиція вийшла барвистою та різножанровою. 

Знана художниця Марина Рожнятовська на цій виставці – із міськими пейзажами.

/Марина Рожнятовська, художниця
Наші полтавські куточки, акварель – та техніка, в якій я почуваюся впевненіше, ніж в якихось інших техніках/

Зовсім поруч представляє свою акварель кандадат філологічних наук та член Національної спілки письменників України Тетяна Горицвіт. Вперше вона виставляє власну акварель – «Стислу енциклопедію полум'я Революції гідності».

/Тетяна Горицвіт, викладач, художниця
Здебільшого, роботи були в шухляду, це були якісь такі невеликі виставки, більш приватні, своїми акварелями однак я ілюструвала свої художні твори, і моя книга новел «Рукописи не форматуються» ілюстрована власне мною/

Виставка, яку полтавська спілка художників України відкрила у Галереї мистецтв, приурочена до Дня міста. Олівець, туш, акварелі. Портрети, пейзажі, абстракція – усе об'єднане одним напрямом – графіка. Автори – від знаних і досвідчених до аматорів, які досі малювали в шухляду. Організатори кажуть: виставку навмисне зробили барвистою.

/Юрій Самойленко, голова Полтавської спілки художників
Вона не є корпоративною, вона не є чисто спілчанською. Роботи проходили ті, що достойні бути представленими, це велика така палітра матеріалів, поглядів/

Роботи наразі – у виставковій залі Полтавської Галереї мистецтв. За словами організаторів, тут вони будуть кілька тижнів.

Стрічка новин