У міській раді знову згадали про проблему «газетних» рядів

Полтавці звернулися до міських депутатів, аби ті скасували чи відмінили рішення про розміщення тимчасових споруд в арці будинку по вулиці Соборності, 27. У понеділок у міській раді відбулося засідання комісії з питань місцевого самоврядування, куди, зокрема, прийшли і мешканці горезвісного будинку.

Полтавці прийшли на засідання комісії з питань містобудування міськвиконкому, аби в арці будинку по Соборності, 27 заборонили розміщувати підприємницьку діяльність. На шостій сесії сьомого скликання у липні цьогоріч рішенням сесії дозволили розташувати тимчасові споруди для цього. Люди прийшли запитати у депутатів та керівників відповідних управлінь, як можна було надати дозвіл і закрити їм вільний доступ до житла.

/Юрій Трегубов, начальник управління земельних ресурсів та земельного кадастру
Є відповідний порядок і відповідні погодження, передбачені законодавством України, про землеустрій при виготовленні тієї чи іншої землевпорядної документації. Ця документація погоджувалась із землевпорядною організацією, яка розробляла цей проект землеустрою. Відповідно до цих вимог/

Та й це питання, кажуть у міськвиконкомі, на комісії розглядають вперше.
Відмінити ж рішення, кажуть депутати, не можуть.
Після довгих суперечок комісія одноголосно вирішує подати пропозицію на найближчу сесію, що стосується чергового погодження споруд в арці.

/Ігор Окіпнюк, депутат Полтавської міської ради
Зняти з порядку денного питання, яке стоїть у нас на сесію, – про затвердження та погодження документації з розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. Це якраз питання цієї арки/

Утім, розглядатимуть питання, чи ні, все-одно визначаться депутати вже під час сесії.
Мешканці будинку говорять, що самі вже звернулися до суду з позовом, аби скасувати вже прийняте рішення сесії міськради.

/Мешканець будинку по вул.Соборності, 27
Наразі розглядається це питання, я надіюсь, що воно скоро буде вирішено. Але ж це адміністративний процес. Воно набере чинності, коли буде оскаржене міською радою після рішення Харківського апеляційного суду. Це довший процес. Це 3-4 місяці. Але ми сподіваємось, що і це рішення буде на нашу користь/

Поки що чоловік передав заборону від суду – вона призупиняє дозвіл на розміщення у проїзді будь-якої забудови до вирішення суперечки.

Стрічка новин