Міська влада для захисників організувала урочистий прийом

День міста – привід не тільки для святкування, а й для вшанування ветеранів та дітей війни. Зараз їм – вже далеко за 80, однак, є що згадати і розповісти. Традиційне привітання в цьому році зібрало майже 150 захисників Батьківщини.

/ІНТЕРШУМ
Для всіх полтавців це велике свято – День звільнення міста Полтави від німецько-фашистських загарбників/

Це полковник Олександр Зенін. Його батько звільняв Полтаву від фашистів. Чоловік теж пішов військовим шляхом. На рахунку полковника – понад 25 медалей і нагород.

/Олександр Зенін, полковник
28 років прослужив в Радянських Збройних силах. Тому був в різних місцях: від Сахаліна, Німеччини... Звільнення Полтави дуже складно протікало. Зрозумійте, Харків звільнили 23 серпня, а Полтаву – 23 вересня/

«Звільнившись від одних загарбників, ми змушені знову захищатися. Тепер – від ближніх сусідів», – каже голова Полтавської спілки ветеранів АТО.

/Дмитро Пономаренко, голова Полтавської спілки ветеранів АТО
«Шлях незалежності» розпочався, мабуть, з 2014 року. Люди не розуміли, що таке незалежність. Зараз – більше усвідомлення: і що таке суверенітет, і що таке незалежність/

День міста для ветеранів та дітей війни – свято особисте. Одні воювали за країну, інші – відбудовували. Напередодні 73-ої річниці визволення міста від нацистських окупантів традиційно вітають ветеранів. Серед них – два визволителя Полтави: Олександр Грущенко та Олександр Заїкін.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Наші ветерани, наші сивочолі чоловіки та жінки не просто визволили місто, а й збудували його після війни. Приємно те, що сьогодні ми користуємось тим, що залишили нам у спадок наші діди і прадіди. Хочу склонити голову перед тими ветеранами, що пішли у вічність, і подякувати тим, хто ще живий/

Майже 150 захисників Батьківщини зібрав захід. Серед них – і ветерани війні, і військові сучасності. За незламну віру у свій народ міський голова нагородив відважних захисників грамотами, нагородами та нагрудними знаками.

Стрічка новин