За один день зіньківські рятувальники виявили та знешкодили 82 вибухонебезпечних предмети

За один день рятувальники у Зіньківському районі виявили та знешкодили 82 вибухонебезпечних предмети. Про підозрілі знахідки повідомили мешканці двох сіл. В обох випадках піротехніку знаходили під час проведення земельних робіт.

До Служби порятунку «101» в один день надійшло два аналогічних повідомлення від мешканців Зіньківського району про те, що в землі вони виявили підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні. В обох випадках піротехніку знаходили під час проведення земельних робіт.

/Максим Шаламович, начальник групи піротехнічних робіт ГУ ДСНС Полтавщини
Загальна кількість вилучених боєприпасів становить 82 одиниці. Це боєприпаси різного калібру, серед яких багато авіаційних бомб, є осколочні/

А ще – 60 артилерійських снарядів, 12 мінометних мін, 4 гранати Ф-1 часів минулих війн. Весь цей арсенал знешкодили на спеціальному підривному майданчику. Рятувальники нагадують, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється якось впливати на нього: пересувати, заливати рідинами, засипати ґрунтом, чимось накривати, намагатися самостійно знешкоджувати знахідку чи проводити якісь інші дії. Необхідно убезпечити місце знахідки, аби туди не підходили діти.

/Віталій Шкаревський, начальник відділу інформації та комунікації з громадськістю ГУ ДСНС Полтавщини
Необхідно відійти від даного предмету, повідомити інших людей, щоб вони туди не підходили. Позначити це місце відповідними підручними матеріалами, і зателефонувати на «гарячу лінію» 101 або 102/

Загалом протягом цього року піротехніки ДСНС України вилучили та знешкодили майже 53 тисячі боєприпасів, у тому числі – 383 авіаційних бомби.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію