У полтавському супермаркеті стріляв чоловік

У полтавському супермаркеті стріляв чоловік. Таким чином він відреагував на прохання охоронців повернути викрадений товар. На той момент у магазині було багато покупців, проте від його пострілу ніхто не постраждав. Більше про це – у наступному матеріалі.

У полтавському супермаркеті стріляли. Таке повідомлення надійшло до поліції. На місце події у мікрорайон Браїлки виїхала слідчо-оперативна група. Як виявилося, стрільбу вчинив чоловік, який намагався пронести під светром дезодорант, не заплативши. Охоронці зупинили його та попросили повернути товар.

/Станіслав Гордієнко, охоронник супермаркету
Він відреагував агресивно, дістав пістолет, почав погрожувати, що буде стріляти. На той час в магазині було дуже багато покупців. Мною була застосована сила, щоб уникнути травмування людей. Але чоловікові все-одно вдалося один раз вистрелити у підлогу/

На щастя, ніхто із покупців чи працівників магазину не постраждав. Чоловіка затримала поліція.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Було встановлено, що даний громадянин входить у так звану злочинну групу, яка діяла довгий час на території Полтави. Має своє прізвисько, псевдонім. У теперішній час він вже затриманий, арештований на момент проведення слідчих дій на два місяці/

Полтавець раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності і відбував покарання у місцях позбавлення волі. Жодних документів та дозволу на носіння зброї у нього не було. Відповідно до санкції частини 4 статті 296, йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію