Дев'ятиповерхівку на Половках затопило з сьомого по другий поверх

Дев'ятиповерхівку на Половках затопило з сьомого по другий поверх. Причина – пошкоджена батарея. Саме через це, переконують люди з будинку по провулку Космічному, 11 А, гаряча вода і текла протягом години, доки комунальники не перекрили крани. Хто винен у цій аварії, та хто компенсує людям завдані збитки – дивіться у наступному сюжеті.

/Світлана Ганжа, постраждала від затоплення
Відкрила двері, а в мене пар взагалі, як в сауні. Гейзер б'є в стіну, на диван. Я зайшла у коридор, то по кісточки було води. Виключила електрику, і почала вибирати воду/

Це сталося на сьомому поверсі. Вибирали протягом декількох годин разом з сусідами. Аварія сталася у спальні. Тут і розірвало трубу. Ось з цієї батареї і вирував гейзер. В результаті – зіпсований лінолеум, меблі, шпалери, мокра техніка. Сусідка знизу розповідає: коли почула шум води, вирішила, що перевіряють опалення. Але оголошень про це не бачила.

/Наталія Ніколенко, постраждала від затоплення
Чесно кажучи, я не пригадаю, щоб було якесь оголошення на під'їзді, де була б вказана дата та час перевірки, оскільки раніше завжди писали, в який день і час, прохання було залишитися вдома, щоб уникнути якихось проблем/

Цього разу проблем уникнути не вдалося. З сьомого по другий поверх у людей – зіпсовані ремонти. Ось в цій квартирі на 6-му поверсі розбухлі двері довелося ламати, щоб потрапити до квартири, оскільки в цей день сім'ї не було вдома. Приїхали зранку, і отримали ось такий сюрприз.

Єдиний плюс, говорять, що тільки-но почали робити ремонт, і до масштабних робіт не дійшли.

/Ольга Кісєльова, постраждала від затоплення
По всій квартирі. Килими мокрі. Ось взуття. Воно мокре/

Подібна ситуація – по всьому стояку. Найбільше постраждали спальні та коридори. Вода текла по стінах через люстри та через проводку.

А це Дмитро. Він живе на 5-му поверсі. Над його квартирою видно шлях, яким текла вода. Нещодавно відремонтована стеля ось-ось може рухнути. Ламінат вже поздувався, плюс шпалери потребують заміни. Коли звернулися до комунальників, аби ті пояснили, що робити у такій ситуації, та хто компенсує людям збитки, конкретної відповіді не отримали.

/Дмитро Тесленко, постраждав від затоплення
Там нічого не сказали. Сказали, що більше всього ми вам не компенсуємо. Сказали, щоб вирішували самі свої проблеми. Ось так/

В свою чергу, ми теж звернулися за коментарями. У міській раді повідомили: про такий факт вони знають. Запевняють: оголошення про роботи були розвішені. Щодо компенсації збитків дізнатися нічого не вдалося – такої інформації нам не надали. Люди ж, в свою чергу, дослухаються порад юристів і обіцяють подати позов до суду щодо дій міських комунальників. Місцеві впевнені: в аварії їх вини немає.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію