У першій спортивній школі відкрили оновлену залу

У першій спортивній школі відкрили оновлену залу. Відтепер команди з хокею на траві та гандболу проводитимуть свої тренування на сучасному покритті підлоги, створеному за всіма міжнародними стандартами. Скільки коштів із міського бюджету витратили на таке оновлення – дізнавалася Крістіна Брігіда.

/ІНТЕРШУМ
В Білорусії, Сумах, Борисполі/

А ще Австрія, Шотландія та інші країни об'їздили дівчата із першої спортивної школи. Вид спорту, який вони популяризують в Україні та світі, – хокей на траві.

/Карина Продан, займається хокеєм на траві
Мені подобається цей спорт, тому що він дуже активний, веселий. Ми їздимо у різні міста. Займаємо перше, друге місце/

А сьогодні спортсмени, які представляють хокей на траві та гандбол, зібралися на подвір'ї своєї школи на урочисту подію. У їхньому закладі відкривається оновлена спортивна зала. Рішення про це ініціював міський голова та підтримав депутатський корпус. А сьогодні Олександр Мамай перерізає червону стрічку та робить перший удар по воротах.

Першими випробовують на міцність новеньку підлогу команди хокеїсток.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Якщо у минулому році ми виділили на цю школу понад 1 млн гривень для того, щоб зробити дах, замінити вікна, зробити душові кабіни, то в цьому році ми виділили 1 млн 200 тисяч гривень, щоб зробити оновлену підлогу/

Проведення ремонтних робіт у цій залі покликав сам час. Адже старому покриттю було вже більше 30 років. Нове ж виконане з дотриманням міжнародних стандартів.

/Олексій Польовий, директор КЗ «Полтавська ДЮСШ №1»
Цей матеріал сертифікований Європейською федерацією хокею на траві саме для «ін-дор» хокею. Це найжорсткіший вид спорту, де б'ють ключками по покриттю. Тобто, цей матеріал сертифікований/

Загалом на сьогоднішній день дитячо-юнацька спортивна школа №1 виховує понад 400 дітей. Тут функціонують відділення хокею на траві, гандболу, тенісу, легкої атлетики, шахів та шашок. У 2016 році на утримання цього навчального закладу з міського бюджету виділили майже 2 з половиною млн гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію