У територіальному центрі Шевченківського району привітали своїх героїв

Своїх героїв традиційно вітають у територіальному центрі Шевченківського району. Серед них – учасники Великої Вітчизняної, діти війни та учасники АТО. 70 відважних полтавців, які у різний час захищали Батьківщину, зібрались і згадали ті часи.

/ІНТЕРШУМ
Брав участь у звільненні Бєлгорода, Харкова, Полтави, Києва, Мінська, Варшави. Воював у Німеччині, штурмував Берлін/

Це полковник у відставці Василь Глущенко. Ще підлітком пішов на війну із німецькими загарбниками. Зараз йому 92 роки, і є що згадати.

/Василь Глущенко, полковник у відставці
Три «похоронки» мама отримала про те, що я загинув. А я не загинув, і залишився живий. Звичайно, чудом. Я числюся героєм, однак таким себе не вважаю. Таких, як я, було десятки, сотні, тисячі. І вони також захищали Батьківщину, як і я/

Чоловік втратив зір, але пам'яті йому не позичати. Згадує: залишив свій слід на стіні Рейхстагу в Берлині. Написав: «Тут був Глущенко В. М. із Полтави».
А це Любов Колесникова. Жінці 85. Коли почалась вітчизняна війна, їй було 10 років. Ще школяркою доглядала за пораненими солдатами.

/Любов Колесникова, дитина війни
Пам'ятаю тільки слова воєнкома: «Боже мій, яка ж вона маленька». – Це я маленька. А вони там, хто стогне, хто що. Це потрібно було то води дати, то погладити/

Напередодні Дня міста ветеранів війни Шевченківського району вітають з 73-ою річницею звільнення Полтави від німецьких окупантів.

/Галина Арсененко, начальник управління соц.захисту Шевченківського району
Ми вшановуєм ветеранів Великої Вітчизняної війни нашого району. Те, що ми їх сюди запросили, вони із задоволенням приходять, відвідують наш територіальний центр і цей захід. Ви ж розумієте, люди в такому віці обділені увагою/

Привітання, концерт, квіти, частування і навіть фронтових 100 грам – така програма заходу.

/ІНТЕРШУМ
Солодощі до чаю, каша, овочі, фрукти, все, що виросло на наших городах/

Приєднались до заходу майже сімдесят ветеранів. На тих, кому стан здоров'я не дозволив прийти, чекає особистий візит представників соціального центру. Нагадаємо, у Полтаві залишилось 2 ветерана, які брали участь у звільненні міста: Олександр Заїкін та Олександр Грущенко.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію