Студенти вийшли на флеш-моб – відзначити Всесвітній день миру

Голуб миру та хода за єдність – біля театру Гоголя студенти Полтави влаштували флеш-моб. Так молодь відзначила Всесвітній день миру, який щорічно святкують 21 вересня. Традиційно у багатьох країнах цього дня проходять акції проти насильства та за припинення вогню.


/ІНТЕРШУМ
- Слава Україні!
- Героям слава!
- Слава нації!
- Смерть ворогам!
- Україна – за мир!/

Голуба миру близько 15.00 21 вересня біля театру Гоголя утворили студенти Полтави. У Міжнародний день миру для такого флеш-мобу їх зібрали активісти Спілки жінок Полтавщини.

/Олена Видишова, учасниця флеш-мобу
Нам запропонували, і весь наш університет погодився. Луганський національний університет імені Шевченка, це інститут культури і мистецтв/

/Ніна Кузьменко, голова Спілки жінок Полтавщини
В 19 містах України проводяться такі акції. Наша громадська ініціатива в тому і заключалася, щоб залучити дітей вищих навчальних закладів, творчих людей, які сьогодні зробили композицію голуба миру. Ми хочем ще раз привернути увагу громадськості, що Україна єдина, Україна – за мир/

/Вікторія, учасниця флеш-мобу
Дуже багато людей, постраждалих від війни на Сході, і мир для нації сьогодні – це найважливіше/

Підтримати флеш-моб прийшла волонтерка американського Корпусу миру Патрісія Комфпс. Вона вірить: подібні акції – не порожній звук.

/Патрісія Комфпс, екс-волонтер Корпусу миру в Україні з 2009 по 2011 рік
Я вважаю, це можливо, бо в Сполучених Штатах такі флеш-моби, як показує історія, багато чого змінюють/

Далі від Театральної площі молоді люди попрямували в бік Білої альтанки. Такі акції пройшли цього дня у Вінниці, Кропивницькому, Харкові, Дніпрі та інших містах України. За словами організаторів, близько 30 організацій із 14 регіонів заявили про бажання узяти участь у святкуванні Дня миру.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію