Володимир Гройсман проінспектував дороги Полтавщини

Сьогодні Полтавщину із робочим візитом відвідав Володимир Гройсман. Прем’єр проінспектував хід ремонту дороги Кременчук-Полтава. На деяких ділянках асфальтне покриття замінюють повністю. Шляховики кажуть: коли почалося АТО, навантаження на трасу значно збільшилося. Олена Ляшенко – далі.

Це дорога Кременчук – Полтава, Козельщинський район неподалік села Оленівка. Тут повним ходом – ремонт покриття. За словами начальника Служби автодоріг Полтавщини, на сьогодні шляховики працюють над усією трасою Кременчук – Полтава.

/Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг Полтавської області
По частині дороги ми створюємо проектні рішення, на частині ми виконуємо уже і капітальний, і середній ремонт. Включаючи 4 мости, 2 з них – капітальний ремонт. Один із лотів фінансує обласна адміністрація, включаючи проектні роботи, інші фінансує держбюджет за рахунок державних грошей і кредитних/

Із державної казни на ремонт цієї дороги виділили 5 мільйонів, 211 узяли в кредит. Роботи затягнуться в часі: цього року за планом – завершити найбільш навантажену ділянку.

/Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг Полтавської області
Це Кременчук – поворот на Кобеляки. І край – дійшли до моста, що в районі села Свердловське. Чому ми туди дійшли – тому що той міст не витримав би того навантаження в цьому році/

На цьому ж шматку планують зробити освітлення та бар'єрні огорожі, але вже – наступного року. Поки – замінюють покриття, зміцнюють узбіччя та чистять водопропускну систему.
Начальник Служби автодоріг Полтавщини каже, що через конфлікт на Сході навантаження на цю трасу збільшилося із 100 до 500 машин на годину. Фірма-підрядник обіцяє товщину покриття після капремонту більше 60 сантиметрів, і запевняє: дорога служитиме не один рік.

/Костянтин Кіосе, генеральний директор «Ростдорстрой»
По поточному ремонту ми повинні давати гарантію 5 років, але за договором, ми на 10 років дамо гарантію/

Ремонтує дороги Полтавщини одеська фірма «Ростдорстрой». Основні роботи на запланованій ділянці дороги обіцяють завершити до 1 листопада, до 15 – на узбіччях. Цього дня тут чекають на прем'єр-міністра. На Полтавщину він прилетів гелікоптером. Його мета – перевірити, як витрачаються державні кошти. Володимир Гройсман зі свитою пройшовся щойнопокладеним асфальтом, поспілкувався із обласними чиновниками...

/ІНТЕРШУМ
- Що в містах відбувається, що в Полтаві?
- В Полтаві на сьогодні близько 200-250 мільйонів планують витратити на ремонт доріг саме в місті Полтава...
- Це серйозний обсяг/

...та пообіцяв, що наступного року держава профінансує ремонт доріг удвічі більше, ніж 2016.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію