Полтавська поліція затримала групу наркоділків міжрегіонального значення

Полтавська поліція затримала групу наркоділків міжрегіонального значення. Вона діяла на території Полтавської та Дніпропетровської областей. Щомісяця наркоділки реалізовували до одного кілограма готової наркотичної сировини. Що ще, крім цього, правоохоронці знайшли у них при обшуку – дивіться далі.

На Полтавщині працівники поліції затримали злочинну групу наркоділків. Тривалий час вона займалася незаконною діяльністю на території Дніпропетровської та Полтавської областей. Затримані займалися виготовленням, перевезенням та збутом психотропної речовини «Амфетамін».

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Група складалася з чотирьох осіб віком від 31 до 48 років, які мали свою нарколабораторію у Дніпропетровській області та розгалужену сітку збуту амфетаміну серед наркозалежних осіб в Полтавській області щомісячним обсягом збуту наркотиків близько одного кілограму/

У ході проведення обшуку правоохоронці виявили та вилучили лабораторне обладнання, сировину, яка використовувалася для виготовлення «амфетаміну», готові до використання наркотики, речовину рослинного походження, зовні схожу на канабіс, – 25 кг. Крім цього – дві гладкоствольні рушниці, набої до них та пневматичний пістолет.
Всі підозрювані затримані в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. За свою протиправну діяльність їм може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 6-ти до 10-ти років з конфіскацією майна.

Стрічка новин