17 вересня - професійне свято у надзвичайників

17 вересня - професійне свято у надзвичайників. Їх привітали перші люди міста та області. Дехто із винуватців свята отримав грошові премії, а спеціалісти по вибухівкам - авто, на яке чекали більше 10 років. Героям, які «завжди поруч», присвячений наступний сюжет. 

Роботу надзвичайників називають однією з найстресовіших. Ці люди завжди у повній бойовій. Поки колеги десь у залах приймають вітання, борці з вогнем - чекають викликів. За хвилину після телефонного дзвінка вони мають бути готовими виїхати на завдання. Олександр на посаді начальника рятувального відділу працює півроку, у структурі служби «101» - набагато більше. Встиг загасити не одну пожежу і знайти свій секрет порятунку власної психіки.

/Олександр Бондар, начальник рятувального відділення групи рятувальних робіт
Міцний здоровий сон./

А в цей час колеги вогнеборців роздивляються нове авто - машину для перевезення вибухонебезпечних предметів та їх знешкодження.

/Максим Шалмович, заступник начальника групи піротехнічних робіт
Це вже сучасна машина, під сучасні стандарти з бронестійкою для захисту екіпажу. На заміну старим ГАЗ-66 та ЗО-131./

Спеціальні піротехнічні машини мають чимало українських областей, наші рятувальники про таку мріяли із 2004, коли на базі обласного управління колишнього МНС створили піротехнічний підрозділ. Головному надзвичайнику Полтавщини ключі урочисто вручають перші люди області.

/Володимир Салогуб, начальник ГУ ДСНС України в Полтавській області
Роботи, які виконує наш піротехнічний підрозділ, будуть виконуватися набагато якісніше, а найголовніше - безпечніше для населення і території Полтавської області./

До професійного свята рятувальників міста та області вітають концертом та грамотами від чиновників. З рук міського голови серед інших відзнаку отримує начальник частини ліквідації нафтогазових фонтанів.

/Володимир Гриценко, начальник частини зі спеціальних аварійно-рятувальних робіт
Це небезпечна робота, тому наші хлопці цілодобово на чергуванні і готові до дій за призначенням. Хотів би побажати їм перш за все здоров'я, сімейного благополуччя і стабільності./

Рятувальників Полтави міський голова приїхав привітати особисто.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
На сьогодні я думаю, громада зрозуміє, що рятівника треба підтримувати. Чому - тому що сьогодні відбуваються події на Сході нашої країни, події в середині країни, що в кожну мить може трапитися лихо, на превеликий жаль. Хочу сказати, що завжди міська влада буде поруч з рятівниками./

Також Олександр Мамай зазначив, що кожен працівник надзвичайної служби міста отримає грошову винагороду по 500 гривень.

 

Стрічка новин