У Полтаві відбувся спортивно-масовий захід «Молодь обирає здоровий спосіб життя»

У Полтаві традиційно відбувся спортивно-масовий захід «Молодь обирає здоровий спосіб життя». Долучились до святкування і черлідери, і боксери, і звичайні перехожі. Спортсмени і свої види фізичної активності демонстрували, і людей до спорту залучали. Як все було - далі в сюжеті.

/Спорт - це життя./

Майданчик здорового способу життя утворила спортивна молодь. А саме, десятки полтавських колективів та спортивних організацій сконцентрувалися у серці міста з показовими виступами.

/Аліна Колінько, займається у гуртку «Флаєр»
Ми підготували номер, який ми готували з усіма черлідерами Полтави. Ми готувались місяць десь./

А це - каратист Володимир. Мистецтво ударів вивчає вже 4 роки. Не дивно, що хлопець опинився у центрі спортивної події також.

/Володимир Помас, юний каратист
Зараз я приймаю участь у спортивному змаганні «Молодь обирає здоров'я». Я вважаю, що спорт - це заняття, яке сприяє розвитку людства./

Спортивний захід зібрав чимало людей: гімнасти, атлети, баскетболісти та багато інших. Присутній тут і чемпіон світу з боксу Олександр Хижняк. Він каже: до спорту залучив батько-тренер, ще в 6 років. Зараз хлопцю 21 і без боксу свого життя він не уявляє.

/Олександр Хижняк, чемпіон світу з боксу
Я прийшов на цей захід підтримати своїх спортсменів, боксерів, з якими я займаюся в одному залі. Намагаємось здобувати перемоги, вигравати, тренуємось, ведемо здоровий спосіб життя./

Спортивний захід «Молодь обирає здоровий спосіб життя» - традиційний. Корпусний сад щороку стає епіцентром спортивної хвилі. На меті у спортсменів кілька завдань: продемонструвати, долучити та популяризувати здоровий спосіб життя у Полтаві.

Окрім показових виступів досвідчених спортсменів, полтавці могли долучитися до тематичних розваг. Для молодших - веселі старти, для дорослих - релаксуюча йога. Пріоритетні завдання міської влади - розвиток, залучення та популяризація серед молоді здорового способу життя.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Я хочу, щоб діти свой прикладом показали дорослим і підростаючому поколінню, тим дітям, які ще в садочку чи в початковій школі, що в здоровому тілі - здоровий дух. І здоровий спосіб життя - це запорука успішної країни./

Нагадаємо, 5 представників Полтавщини брали участь у цьогорічних Олімпійських іграх, нині понад 10 - беруть участь у Паралімпіаді в Ріо. Це, зазначають чиновники, свідчить про стрімкий розвиток фізичної культурі в регіоні.

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію