Міносвіти і швейцарські донори представили Міжрегіональний навчальний центр у Полтаві

Міносвіти і швейцарські донори представили Міжрегіональний навчальний центр у Полтаві. Відтепер полтавці мають можливість отримати сучасну сантехнічну освіту. В цьому році 37 юнаків скористались можливістю навчатися за міжнародними стандартами і сучасними вимогами. Подробиці - у наступному матеріалі.

/Це ручний прес-інструмент. Він призначений для монтажу систем водопостачання та систем опалення./

Це Сергій Заїдченко. В цьому році хлопець вступив до Міжрегіонального центру підготовки монтажників санітарно-технічних систем. Після двох тижнів навчання ділиться враженнями.

/Мені подобається працювати з такими інструментами, з трубами./

Інвестор інноваційного проекту - Швейцарська агенція розвитку та компанія «Геберіт». Об'єктами створення центрів підготовки стали 6 навчальних закладів України. Полтава - серед таких.

/Олексій Рак, генеральний директор «Геберіт»
Ідея - поліпшення освіти. Це проект державно-приватного партнерства. Є наш внесок і в грошах, і в ідеї, і в знання. Ми експерти в сантехніці. І є внесок швейцарського уряду, як донорна допомога./

Розташували Міжрегіональний центр на базі професійного училища ім. Бірюзова. Директор навчального закладу каже: це честь для нього. В той же час сподівається, що санітарно-технічна освіта прийдеться до смаку полтавцям. В результаті кількість учнів збільшиться.

/Іван Кондратенко, в.о. директора професійного училища ім. С.Бірюзова
Учні були в захваті. Підготовка до цього дня дуже величезна була, тому що ми готували і клас, і майстерню практично з нуля. Діти приймали активну участь. Ці діти побачили кінцевий результат. Але своїми знаннями вони доведуть, що ця професія актуальна./

Тож працювали над відбудовую майстерень для учнів та осучасненням технічного обладнання майже рік. Гроші із Швейцарії, однак реалізацією проекту займались у Полтаві. Сьогодні майстер виробничого навчання демонструє кінцевий результат сумісної роботи.

У цьому році 37 полтавців обрали санітарно-технічний шлях навчання у Міжрегіональному центрі.

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію