Олег Лебединський створив Полтаву позаминулого століття у форматі 3D

Полтава позаминулого століття у форматі 3D. Дізнатися, як виглядали міські будівлі більше 200 років тому та навіть зазирнути в середину - це не фантастика. У Літературно-меморіальному музеї імені Івана Котляревського відкрилася виставка людини, яка новітні технології використовує на благо науки. 

Олег Лебединський - історик, краєзнавець і видавець. Його виставку у Літературному музеї імені Котляревського відкрили спеціально до 247-го Дня народження письменника та до Дня Полтави. Комп'ютерні технології автор використовує для реконструкції образу унікальних міських споруд.

/Олег Лебединський, автор виставки
Ці технології можна використовувати не тільки у «стрілялках» та «вбивалках», а ще і якось позитивно, використовуючи для показу нашої культурної спадщини./

На відкритті виставки його вітають із премією Самійла Величка та прийдешнім Днем народження. 18 вересня Олегу Лебединському - 45. Колеги-історики та краєзнавці кажуть: його роботам немає ціни.

/Євгенія Стороха, провідний науковий співробітник Літературно-меморіального музею І.Котляревського
Особливо зворушив його вид Спаської церкви. Я колись бачила оцю старовинну башту - барабан старої дерев'яної Спаської церкви. Туди можна піднятися, туди пускають далеко не всіх. І далеко не всі полтавці можуть знати, що цей дерев'яний барабан існує./

Олег Лебединський у форматі 3D показує, яким був Спаський храм більше 200 років тому. На виставці можна побачити Полтаву позаминулого століття і зазирнути всередину визначних споруд. Над 3D-реконструкцією пам’яток автор працює 6 років. Каже, що починав саме із приміщення музею Котляревського. Олег Лебединський зізнається: хоче реконструювати в 3D усе місто. Найамбітніша мрія - показати Полтаву майбутнього. Зі слів краєзнавця - охочих до такого заняття навіть в Україні - небагато, хотілося б куди більше.

/Олег Лебединський, автор виставки
Конкуренція тільки на благо./

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію