У Кременчуці за чаркою горілки чоловік отримав ножове поранення в живіт

У Кременчуці за чаркою горілки чоловік отримав ножове поранення в живіт. Його потерпілому наніс 47-річний місцевий мешканець. Одного чоловіка доставили до лікарні, іншого - до поліції. Подробиці - далі у випуску.

У цій кімнаті за пляшкою горілки відпочивали чоловіки. Аж раптом між двома із них виникла сварка, а потім і бійка.

/затриманий
Ми побилися, побилися. Він мені розбив, я - йому. Нас Толя розтягнув. Він ліг спати. Толя пішов за пляшкою./

Коли один із товаришів пішов, двоє, які залишилися, знову почали з'ясовувати стосунки кулаками. Аж раптом одному із них під руку підвернувся ніж. Холодною зброєю він вдарив у живіт свого 49-річного супротивника. Після цього останнього з проникаючим ножовим пораненням черевної порожнини та внутрішньою кровотечею доставили до лікарні.

/Сергій Чиж, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Оперативниками по гарячих слідах був встановлений чоловік, який наніс удар, затриманий. Слідчими в ході його огляду було виявлено та вилучено сліди на його одязі, тілі. Були вилучені предмети, зокрема ніж, яким було нанесено удар./

Досудовим розслідуванням встановлено, що затриманий вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення тяжкого злочину. Нині ж йому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію