Навчання рятувальників у 30-ій гімназії: вогнеборці гасили умовну пожежу

У 30-ій гімназії гасили пожежу. Такою була легенда навчань, які тут проводила Державна служба з надзвичайних ситуацій. Рятувальники зазначають: проводять такі заходи для того, аби з початком нового навчального року нагадати школярам та вчителям, як необхідно діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації.

/Двоє учнів-старшокласників принесли димову шашку і кинули її у смітник на третьому поверсі/

Про таку подію повідомили у 30-й гімназії, що на Половках. Далі за легендою пластмасовий кошик зайнявся, а за ним і ліноліум. Дим поширився по всьому навчальному закладу. Дітей евакуюють зі школи. До гімназії починають з'їжджатися рятувальники.

«Постраждалих» виносять із небезечного приміщення. Надають їм необхідну допомогу та везуть до лікарняного закладу. А 2-х постраждалих з вікна третього поверху знімають за допомогою висувної пожежної драбини. Завдяки злагодженим та професійним діям вогнеборців, умовну пожежу в школі вдається швидко ліквідувати.

/Сергій Славко, начальник відділу цивільного захисту Полтавського міськрайонного управління
Мета даних навчань - відпрацювання питань взаємодії адміністрації об'єкту, а також зацікавлених служб міста./

Навчання проводили у зв'язку з початком нового навчального року, аби нагадати, як поводити себе під час подібної, але вже реальної, ситуації. У школі, розповідає керівництво закладу, подібні заходи проводяться постійно.

/Оксана Чередник, директор Полтавської гімназії №30
Навчаємо учнів, проводимо заходи у школі, тому що в умовах сучасного нашого життя учні повинні мати всі навички, щоб захистити, щоб себе зберегти і навчити інших друзів, сусідів./

Після відпрацювання практичної частини навчань, було проаналізовано роботу кожного пожежно-рятувального підрозділу та дана відповідна оцінка діям кожного учасника тренувань.

 

Стрічка новин