«Мазепа-Фест» повертається до Полтави

«Мазепа-Фест» повертається до Полтави. 25 вересня відбудеться 10-ий ювілейний музичний етно-рок-фестиваль. Дійство відбудеться на Співочому полі. Його організатори планують зібрати понад 5 тисяч людей. Про підготовку до легендарного фестивалю, дізнавалися наші журналісти. 

/Власне відбувається відродження фестивалю Мазепа-Фест/

Майже 10 років існування, п'ятирічна пауза та довгоочікуване повернення. Так складається історія легендарного полтавського фестивалю етно-рок-музики - Мазепа-Фест.

/Данило Данилейко, директор фестивалю «Мазепа-Фест»
Найголовніша подія у м. Полтава. Цей фестиваль давно переріс у фестиваль мистецтв. Він не тільки є музичним, чи кінофестивалем. Це фестиваль, який представляє усі мистецтва в цілому./

Ідея фестивалю - популяризація українських цінностей, зокрема музики. На сьогодні програма фесту складена - 16 музичних колективів вже запросили. Серед них: гурт ТаРута (Київ), Очеретяний кіт з Вінниці, Полтавський Онейроїд та інші. Програма дійства триватиме 7 годин.

/Данило Данилейко, директор фестивалю «Мазепа-Фест»
Велика рок-сцена вона розрахована більше на молодь. В цьому році на фестивалі планується музика для різного віку людей. Починаючи з маленьких, тому що планується, що на сцені будуть малі виступати. Це невеликий секрет, сюрприз і подарунок для полтавців./

А це Павло Журавльов. Він репер. Однак рок-музика йому теж до смаку. Чоловік каже: коли фестиваль тільки стартував - ще малим був. Зараз Павло може оцінити його масштаби належним чином.

/Павло Журавльов, музикант
Я люблю такі заходи. І взагалі, мені все одно, яку музику слухати: шансон, поп, чи рок. Я люблю якісну музику. Мазепа-Фест представляє саме якісну музику./

Нагадаємо: 10 ювілейний фестиваль «Мазепа-Фест» відбудеться 25 вересня на Співочому Полі Марусі Чурай. Вартість вхідного квитка - 50 гривень. Ці гроші підуть на благодійність. Організатори наголошують: плюсом буде гарний настрій і національний одяг.

 

Стрічка новин