На підприємстві «Полтаватеплоенерго» визначали кращого за професією

На обласному комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго» визначали кращого за професією. Відповідний конкурс серед представників виробничої служби тут провели вперше. У професійній майстерності між собою змагалися слюсарі-ремонтники теплових районів підприємства у місті Полтава та його майстерських дільниць розташованих в області. Як це було - бачили наші кореспонденти.

Слюсарі-ремонтники із усіх чотирьох теплових районів підприємства у місті Полтава та його майстерських дільниць у Карлівці та Машівці шикуються перед початком конкурсної програми. Цього дня вони будуть виборювати звання кращого за професією. Подібні змагання серед працівників, на плечах яких тримається забезпечення теплом і комфортом осель полтавців, місцеві теплоенергетики проводять вперше.

/Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Професія слюсар-ремонтника - це, умовно сказати, як на передовій. Це фахівці, які перші виявляють аварійну ситуацію, які беруть безпосередню участь у ліквідації цієї аварійної ситуації. От сьогодні ми і хочемо перевірити, наскільки вони професійні./

Перед конкурсом - короткий інструктаж, - і до роботи. Перший етап - ревізія запірної арматури. У цьому конкурсному епізоді головна не тільки швидкість, а й якість виконаного завдання. Тренуватися перед змаганням учасникам додатково не довелося. Цим слюсарі щодня займаються на своєму робочому місці.

/Дмитро Бєлов, слюсар-ремонтник першого теплового району у м. Полтава
Щодня зіштовхуємося з такими проблемами на роботі. Повсякденність звичайна. Все звичайно. Проводимо ремонти, ремонтуємо, копаємо, варимо, готуємо до опалювального сезону, щоб люди жили у теплі./

Не випадковим є і час проведення конкурсу - саме на початку вересня на підприємстві підводять перші підсумки проведення літньої підготовчої кампанії до наступного опалювального періоду. І нині, на кожному з теплових районів обласного центру, у кожній з майстерських дільниць підприємства в області, звітують про обсяги виконаних робіт і з гордістю демонструють найцінніший скарб будь-якого з підрозділів - високопрофесійні кадри. Загалом, конкурсом його учасники задоволені. Кажуть: він дозволяє кожному проявити себе у повній мірі.

/Леонід Карху, слюсар-ремонтник третього теплового району у м. Полтава
Щоб складалося враження, у якому тонусі потрібно себе тримати, щоб все виходило скоро і швидко./

Один за одним учасники долають випробування, які для них підготували організатори. Щойно слюсарі на швидкість вдягали пасок безпеки, а зараз вже працюють біля трубопроводу. Тут їхнім завдання було ліквідувати умовний аварійний прорив трубопроводу шляхом встановлення хомута. Юрій Воскобойник щойно впорався і з цим завданням. Він працює на Карлівський дільниці підприємства вже четвертий рік. Про складність і відповідальність своєї професії говорить скромно.

/Юрій Воскобойник, слюсар-ремонтник Карлівської майстерської дільниці ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Кожна професія важка. Так що, якщо людина втяглася, то все нормально. А якщо людина не хоче робить, то будь-яка професія для неї буде важка./

Слюсарі, які за всіма етапами конкурсу набрали найбільшу кількість балів, стали переможцями і разом із іншими учасниками конкурсної програми - кращими представниками відповідних структурних підрозділів підприємства-теплопостачальника - отримали матеріальну винагороду у вигляді премії. На «Полтаватеплоенерго» ж кажуть: сьогоднішньою конкурсною програмою вони започатковують нову традицію.

/Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Зараз слюсарі-ремонтники. Наступні... У нас уже головний енергетик просить провести такий конкурс для електромонтерів. Є у нас достатньо слюсарів газового устаткування. Тобто професій достатньо. Будемо проводити на постійній основі такі конкурси./

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію