З війни - на весілля: бійця з позивним Балу відпустили з передової... одружитися

З війни - на весілля. Його, щоб одружився, відпустили з передової. Погуляти на весіллі друга командування дозволило навіть найближчим побратимам. Військові кажуть: на війні кохання, а тим більше таке, що продовжується одруженням, - велика рідкість. 


/10 вересня 2016 року беруть шлюб Бадулін Володимир Володимирович та Бобко Аліна Олегівна./

Спочатку у них все, як на звичайному весіллі - урочистий розпис, каблучки та поклони батькам. Процедура, роками відпрацьована представниками РАЦСу. Про головний сюрприз молодята поки і гадки не мають.

Про те, що привітати його з одруженням із самої передової відпустили найкращих побратимів, молодий дізнається тільки зараз.

/- Це вам від наших хлопців. Кохання, терпіння на цього дядька...Вітаю Володька!.
- Володь, це тобі. Вітаю./

Вони всі: і ці двоє у формі, і молодий, і навіть весільний свідок - бійці 53-ої бригади. Їх позиції - під Горлівкою, де щодень гаряче, і тільки із початком вересня настало щось схоже на перемир'я. Свою тепер уже дружину Аліну Володимир знає давно, проте справжня любов почалася, коли хлопця відправили на війну. Там, у зоні конфлікту, його називають «Балу».

/Володимир і Аліна Бадуліни
-Здоровий. І зараз бороди немає - а то завжди бородатий.
-Великий і добрий, як ведмедик./

/Аліна Бадуліна, дружина
Я таких добрих людей, напевно, ще ніколи не зустрічала. Ну, напевно, це мене в ньому найбільше сподобалося. Таких людей дуже мало. Потрібно їх тримати біля себе, берегти, любити./

Так само сюрпризом у день весілля для молодят виступають маленькі моделі із агентства «Століття краси», а волонтери, з якими бачились у гарячих точках, передають подарунки від полтавських майстринь.

/Ірина Каптур, координатор Центру допомоги учасникам АТО при Полтавській ОДА
В нашу крайню поїздку підійшов тихенько командир і сказав: «Іра, 10 числа у Балу весілля, він сирота, круглий сирота, хлопчик, який зробив себе сам. Рано пішов працювати, дуже такий роботящий, рано пішов працювати. Родичів немає, привітай, йому буде дуже приємно»./

Аби сюрприз вдався, розвідником на волонтерів попрацював весільний свідок Сашко - на передовій його звуть «Смішний».

/Олександр Яременко, свідок на весіллі
Він їздив на зустріч, я також на зустріч. Він каже: «Ти будеш моїм свідком». Кажу: «Добре, якщо нічого не зміниться, будем живі здорові, дійде діло до весілля - поживемо-побачимо»./

Уже скоро і молодому, і свідкові, і побратимам - повертатися на позиції. Щоб погуляти на весіллі, хлопці відпросилися у командування. Кажуть: відпустили без проблем, бо розуміють: не кожне кохання витримує випробування війною.

/Руслан, боєць 53-ї ОМПБ
-Дуже рідко.
-Чому?
-Війна, не до цього. Люди змінюються, реально дуже важко. Але хто чекає - дочекається./

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію