Нова поліція шукає працівників

Нова поліція шукає працівників. Відкритий конкурс на заміщення вакантних посад слідчого та дільничного оголошено із 12 вересня. Кого хочуть бачити на цій роботі, а також про результати атестації копів, журналістам під час прес-конференції розповів головний поліцейський Полтавщини. 

74 звільнили та 215 поліцейських понизили в посаді - головний коп Полтавщини із колегами звітується про результати атестації. Працівників поліцї перевіряли на знання законів та тестували на загальні здібності.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Майже 80% від загальної кількості поліцейських набрали більше 50 балів - достатній рівень знань, а близько 70% - більше 60 із 120 можливих. Далі кожен поліцейський пройшов співбесіду./

Відомо, що влітку працювали 6 комісій, упродовж 13 робочих днів вони перевіряли щодня по 30 осіб. Поліцейським, які при атестації набрали високий бал, обіцяють підвищення та керівні посади. А от дехто зі звільнених категорично не погоджується із атестаційною комісією.

/Сергій Гаврик, начальник відділу кадрового забезпечення ГУ НП в Полтавській області
Кожен 4-й працівник, по якому комісія прийняла рішення про звільнення, звернувся в Полтавський окружний адміністративний суд із адміністративним позовом про скасування прийнятого рішення./

Також на прес-конференції повідомили про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад дільничних та слідчих. Відбір відбуватиметься у кілька етапів.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Це заявка на участь у конкурсі особи, всього буде 113 у нас вакансій - слідчих і дільничних офіцерів. По-друге, це буде тестування./

Зарплатню для слідчих обіцяють 10 тисяч гривень, а для дільничних - 6. Конкурс триватиме майже 5 місяців, обов'язковою вимогою є наявність вищої освіти, а для слідчих - ще юридична спеціальність та обізнаність у кримінальному законодавстві. Анкети можна подати до 11 жовтня. Відомо, що у місті Полтава вільні 4 вакансії дільничних і 22 - слідчих. Більше інформації можна знайти на офіційному сайті головного управління Національної поліції у Полтавській області.

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію