Найшвидший гонщик України проживає у Полтаві

Найшвидший гонщик України проживає у Полтаві. Це стало відомо за результатами фіналу гонок Ltava Attack Series, який пройшов цими вихідними. Протягом 5-ти місяців пілоти зі всієї України у різноманітних класах виборювали місця на п'єдесталі переможців. 

Ефектний виїзд з підземної парковки схожий на кадр з голлівудського фільму. Цими вихідними своїх залізних коней пілоти з різних куточків України зібрали разом в одному місці, аби полтавці змогли подивитися на чому хлопці будуть змагатися у фіналі Ltava Attack Series -2016. Кирило Бреус із Запоріжжя розкриває своєму колезі Василю Мироненку з Харкова технічні секрети. Говорять про кріплення акумулятора. Сам же Кирило новачок у таких гонках. Вирішив випробувати свій «Рено».

((СИНХРОН ХР 00:00:19
СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Кирило Бреус
ТИТР: учасник Ltava Attack Series
На даний момент приблизно 300 кінських сил. Залежить від різних параментрів, надуву, тощо. Що в ньому цікаво, що це звичайний малопопулярний автомобіль, який на дорогах практично не зустрінеш.
))

А це - Олександр з Києва. Другий сезон по полтавському треку катається на БМВ Z4.

((СИНХРОН ХР 00:00:20
СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Олександр Бородай
ТИТР: учасник Ltava Attack Series
В цьому я вже практично чемпіон, але не хочу зарікатися. В нас зараз на останньому етапі боротьба. Три пілоти змагаються за перше місце. Завтра хто за ким приїде, таким в чемпіонаті і буде. Тому !!!!))

Про лідерство запитують Олександра і на прес-конференції для ТОПових пілотів.

((СИНХРОН ХР 00:00:12
- Хто лідирує у вашому класі?
- Дружба, дружба!
- Яка тут дружба. Я до речі подряпаю сьогодні Кайман вночі! ))

Хвилюватися не варто: Порш Кайман залишився неушкодженим. Його власник Вадим пояснює: серед пілотів немає фізичних суперечок. Все вирішують під час їзди по треку. Головне, щоб настрій був підходящий.

((СИНХРОН ХР 00:00:08
СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Вадим Гришин
ТИТР: учасник Ltava Attack Series
В першу чергу це психологія. Настрій. Якісь думки тебе відволікають, коли ти їдеш або ні. Ось це в першу чергу.))

Частина гонщиків - постійні учасники різноманітних змагань, відтак нагород назбиралося чимало. Кожен зберегігає їх по-своєму.

((СИНХРОН ХР 00:00:07
СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Олександр Хоменко
ТИТР: учасник Ltava Attack Series
Половина на видному, половина на балконі, а інше під копійки використовую. Складаю туди. На чорний день, якщо не буде на шини.
))

І ось настав день, коли у скарбничках хлопців додасться по ще одній нагроді. Фінальний етап.

((СИНХРОН ХР 00:00:21
СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Юлія Іващенко
ТИТР: журналіст
Протягом 5-ти місяців гонщики зі всієї України змагалися у тому, чий автомобіль дійсно потужніший. Змагання були дійсно напруженими і вже цими вихідними визначилися переможці.))

Спеку додає не лише погода, а й швидкість на треку, з якою літають хлопці. Всього 5 класів. У кожному свої переможці та призери.

((ИНТЕРШУМ ХР 00:00:11
Обливаються шампанським))

Улюбленець публіки полтавець Дмитро Білогубцев достроково переміг у двох класах. До першості його привіз вірний Субару. Автівку хлопець придбав три роки тому. З тих пір йому підкорився вже не один трек.

((СИНХРОН ХР 00:00:15
СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Дмитро Білогубцев
ТИТР: учасник Ltava Attack Series
Насамперед це бажання, підтримка підримка рідних і близьких. Трибуни сьогодні кричали. Неймовірна була підтримка людей. Мені було дуже приємно. Я не міг просто не перемогти.
))

Загалом сезон 2016, констатує організатор Ltava Attack Series Андрій Приходько, пройшов на відмінно.

((СИНХРОН ХР 00:00:14
СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Андрій Приходько
ТИТР: організатор Ltava Attack Series
В першу чергу його можна оцінювати чудовим, бо приїхала дуже широка географія, багато учасників і те, що боротьба за подіумні місця тривала до фінального етапу. Ще годин у 8 ранку не було зрозуміло, хто переможе.))

Перемогу здобули переважно гонщики з Києва та Харкова. Але основний рекорд не побили. Декілька років тому столична команда «Топ левел» встановила час, який до сьогодні ніхто не перевершив. Кільце полтавського картодрому довжиною 950 метрів вони проїхали за 49, 18 секунди. Відтак учасникам Ltava Attack Series вже у 2017 році є до чого прагнути.

 

Юлія Іващенко

 

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію