2 дні без газу у квартирах полтавці пережили, на 3 день - підняли бунт

2 дні без газу у квартирах полтавці пережили, на 3 день - підняли бунт. До нашої редакції звернулися за допомогою мешканці, які проживають за адресою Чайковського, 7. Майже три дні вісім квартир перебували без блакитного вогнища. Працівники «Полтавагаз», за словами мешканців, лише відмахувалися від людей, які навіть їжу розігріти не могли. Хеппі енд цієї історії - далі у сюжеті.

/Катерина Залєвська, журналіст
Що робити, коли газу не має 3 дні. Чи то воду кип'ятити, чи то хліб їсти, чи в ресторан йти?!/

Пішла з дому - газ був, а вернулася - немає. З такою ситуацією зіштовхнулася пані Тетяна. Сподівалася, що ситуація зміниться до вечора. Однак, ні коли зтемніло, ні на наступний день - блакитне паливо не з'явилось.

/Тетяна Обертаз, мешкає по Чайковського, 7
Вісім квартир лишились на 3 дні без газу. Звичайно, що важко. Ні розігрити їсти, кип'ятильником же не розігрієш ні борщ, нічого. І тим пиче, тут такий дім, де живуть пенсіонери здебільше. Мікрохвильовка не в кожного є./

Люди, обурені: газ перекрили, а оголошення попереджувальне не почепили. Як годувати сім'ю - невідомо. Однак, пані Галина знайшла метод.

/Галина Сіриця, мешкає по Чайковського, 7
Не було ні чого: не попереджень не об'яв. Тож ми на електричній плитці варимо їсти. Вчора сусідка мені зварила суп, до сусідки пішла./

Майже три дні без газу змусили мешканців будинка бити на сполох. А саме, безупинно телефонувати у «Полтавагаз», щоб отримати хоч якусь інформацію.

/Валентина Ігнатьєва, мешкає по Чайковського, 7
Ось скільки телефонів: раз, два, три, чотири, п'ять, там ще два. - І що вам кажуть? - Вони сказали профілактика. Я кажу: «А що ж робити?». - «Ждіть, ждіть»./

Коли в газовій службі дізнались, що обурені люди підключили телебачення, і чекати не довелось. Майстри одразу приїхали рятувати становище.

/- Ситуації не знаю.

- А що ви зараз робите?

- Перевіряємо щільність і будемо запускати.

- А чому у людей 3 дні не має газу?

- А це до служби дисципліни./

А інший пан газовщик запевняє, трапилась аварійна ситуація, тож була необхідність перекриття. Тоді як телефоном казали, що профілактика була. Тож поки працівники служби варіюють різні версії, люди залищаються без газу. Несподівано один з майстрів робить заяву:

/- Через 10 хвилин чекати газ?

- Так, так, так!

- Добре, ми засікаємо./

За 10 хвилин працівникам «Полтавагаз» вдалося завершити обхід квартир та розпочати процес запуску блакитного вогнища.

/Катерина Залєвська, журналіст
Щож, як і обіцяли, через 10 хвилин газ з'явився. Та подивимось, чи буде така ситуація і далі, коли ми вже поїдемо звідси./

Псля того, як наша знімальна група залишила місце події, роботи із запуску газу не припинилися. Сьогоднішню вечерю мешканці цього будинку готуватимуть вже на газовій плиті.

 

Стрічка новин