У Полтаві поліція повернула зниклу шестирічну дівчинку до родини

Адміністративний протокол правоохоронці склали на родину, яка загубила свою доньку. 6-річна дівчинка пішла з дому, а її зникнення батьки помітили лише через декілька годин. Натомість самотню дитину на вулиці виявили лікарі, а додому доставили поліцейські.

6-річна Діана посміхаться та з цікавістю знайомиться із правоохоронцями. Люди у поліцейські формі привезли її сюди після того, як забрали з вулиці. Дівчинка загубилася та не змогла знайти дорогу додому.

/Діана
Я просто пішла на озеро. Лебеді такі були красиві. Білі всі вони. Там хлопчик і дівчинка. Вони отак робили, на сердечко схоже. Вони кохають один одного./

Знайшли дитину працівники 1 міської клінічної лікарні - вона ходила без дорослих неподалік закладу. Про це повідомили до поліції. Правоохоронці у свою чергу вийшли на пошуки її батьків. Вдома, як з’ясувалось потім, ніхто на дівчинку не чекав. Двері поліцейським відчинила мати дівчинки, яка перебувала у нетверезому стані. Як виявилось, дитина пішла з дому після 14 години, а батьки помітили зникнення доньки лише близько 18-ої.

/Світлана Божко, інспектор відділення поліції №1 міста Полтави
Відносно батьків було складено адміністративний протокол в порядку статті 184 Кодексу України про адміністративне правопорушення за неналежний догляд за дитиною, невиконання батьківських обов'язків. А також, крім цього, дану родину буде взято на облік працівниками ювенальної превенції./

Відтепер працівники поліції постійно будуть відвідувати родину і стежити за належними умовами проживання дитини.

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію