Близько 200 полтавських бухгалтерів взяли участь у семінарі-практикумі

Близько 200 полтавських бухгалтерів взяли участь у семінарі-практикумі. Навчальний захід влаштували у державній аграрній академії. У цьому виші вже 56 років здійснюють випуск фахівців даної спеціальності і мають плідну співпрацю із бухгалтерськими організаціями. Чому навчали на семінарі, знають наші кореспонденти.

Заробітна плата та трудове законодавство - про це сьогодні говорять у стінах Полтавської державної аграрної академії. У виші відбувається семінар-практикум для бухгалтерів з різних установ та організацій. Місце проведення його обрали не випадково. Обласний осередок «Всеукраїнського бухгалтерського клубу» вже багато років співпрацює з академією. Плюс навчальний закллад має давні традиції випуску фахівців за цією спеціальністю.

/Людмила Дорогань-Писаренко, декан факультету обліку та фінансів ПДАА
Наша академія 56-ий рік готує бухгалтерів. Наш економічний факультет, складовою якого є спеціальність бухгалтерський облік, працює вже 56-ий рік. Він один з найстаріших у нашому місті. Тому підготовка бухгалтерів у нас дуже грунтовна, має велику історію і забезпечена належним чином./

От і цього дня серед слухачів семінару - чимало випускників аграрної академії. Зараз вони працюють у бюджетних організаціях, комерційних структурах та установах. Темою цього семінару, кажуть у виші, також зацікавилися студенти.

/Людмила Дорогань-Писаренко, декан факультету обліку та фінансів ПДАА
Ми всебічно намагаємося посилювати і практичну підготовку наших бухгалтерів. Тому отакі семінари за участю фахівців з бухгалтерського обліку, за участю видань бухгалтерського обліку, за участю наших викладачів та студентів вони можуть сприяти, у великій мірі сприяти підготовці гарних фахівців з бухгалтерського обліку./

Додаткові знання та навички ніколи не будуть зайвими для справжнього фахівця. Для бухгалтерів постійно дізнаватися нову інформацію - важливий аспект у роботі.

/Інна Фещенко, голова Полтавського обласного осередку «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»
На сьогоднішній день - зміни постійно. Бухгалтеру потрібно тримати руку на пульсі. Бухгалтер - це людина, яка постійно повинна вчитися. І з першого вересня ми вже вчетверте проводимо конкурс на звання Кращого бухгалтера України./

Свого часу звання Кращого бухгалтера України із заробітної плати отримав представник Полтави Антон Янко. Зараз він бере участь у навчальних семінарах та ділиться своїм досвідом з іншими колегами. Подібні практикуми у Полтаві «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» проводить досить часто. Наступний такий для працівників бюджетних установ відбудеться 22 вересня.

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію