Містам Полтавщини виділили додатково по одному мільйону

Депутати-обласники додатково виділили по одному мільйону гривень на міста обласного значення та по півмільйона на райони дотаційних коштів з обласного бюджету. Плюс туристична галузь Полтавщини до кінця 2016 року поповнить свою скарбничку на 30 тисяч гривень.

До обласного бюджету за півроку надійшло трохи більше півмільярда гривень. Найбільше податків сплатили фізичні особи - понад 300 мільйонів, розповідають фахівці під час засідання на бюджетній комісії обласної ради. За всіма показниками доходи зростають, проте в деяких галузях грошей не вистачає навіть на зарплати. Один з таких - туристичний напрям.

/Лариса Оніщук, в.о.начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
На сьогоднішній день у зв'язку з підвищенням соціальних стандартів двічі на рік, пройшло підвищення мінімальної заробітної плати, в комунальній установі не вистачає 30 тисяч до кінця року на заробітну плату./

Додали депутати грошей і на кожне місто обласного значення та район. Містам виділили по мільйону, районам - по 500 тисяч. Ці кошти будуть спрямовані на ремонтні роботи. Наприклад, на заміну покрівлі або вікон в школі, лікарні чи архіві. Обговорили депутати питання створення «Агенції регіонального розвитку Полтавської області». Цей проект вже декілька місяців представляє директор Департаменту економічного розвитку Інна Іщенко.

/Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА
Зазначена Агенція буде найголовнішим інструментом регіонального розвитку та дасть можливість консолідувати ресурси від грантів, від міжнародної технічної допомоги, від всіх проектів, які будуть залучатися в Полтавську область./

Чи виділять кошти на цей на інший проекти стане відомо найближчої сесії обласної ради. Її планують провести вже за декілька тижнів.

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію