Продукція фірми «Полтавпиво» отримала нагороди міжнародного конкурсу

Продукція фірми «Полтавпиво» отримала дві золоті, дві срібні та бронзову медаль, а також, головну нагороду 19-го міжнародного конкурсу пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод - «Бурштинову зірку». Про чергові здобутки полтавських пивоварів - у наступному матеріалі випуску.

Вже в 19-те в столиці України відбувся міжнародний конкурс пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод. Традиційним учасником таких подій є фірма Полтавпиво, яка неодноразово ставала номінантом за роки проведення конкурсу. Конкурс проводиться щорічно під егідою галузевої компанії «Укрпиво», що об’єднує виробників пива, солоду та напоїв. Цього року на розгляд журі було представлено понад сто зразків продукції вітчизняного виробництва. Високоповажне журі оцінювало продукцію 36 підприємств України, Молдови та Туреччини.

/Василь Лавріченко, генеральний директор ПАТ «Фірма «Полтавпиво»
Ми завжди дотримуємося якості продукції, ми тримаємо планку гарного продукту в Україні. І за раунок розширення асортименту, яке вдалося досягнути, у нас на сьогднішній день два бренди у портфелі. Це пиво «Бочкове» і пиво «Діжка». Працюємо далі над розширенням крафтового пива. У нас будуть зразку вже до кінця 16-го року. Тому ми працюємо у всіх напрямках, щоб зберегти той темп, який потрібен сьогодні не тільки нашим підприємствам .а й всій Україні, для того, щоб підтримувати економіку держави./

Номінанти у категоріях напоїв визначалися галузевими експертами з України, Литви, Молдови та Білорусі методом «сліпої» дегустації за критеріями «зовнішній вигляд», «смак», «колір», «аромат» і «консистенція». За високу якість продукція фірми Полтавпиво цьогоріч отримала 2 золотих, 2 срібних та бронзову медаль міжнародного конкурсу.

/Галина Коренькова, генеральний директор ПАТ «Укрпиво»
«Полтавпиво» вибороло найвищу нагороду нашого конкурсу - «Бурштинову зірку». Історія «Бурштинової зірки» з 2008 року, коли компанія «Укрпиво» прийняла рішення, що треба якось дуже високо оцінювати роботу наших підприємств, які спромоглися у цей скрутний час випускати і високоякісну продукцію, і щорічно забезпечувати приріст виробництва. Так от «Полтавпиво» за 2015 рік збільшив обсяги виробництва на 28%. І стабільна якість засвідчена золотими медалями./

Головна нагорода конкурсу - «Бурштинова зірка» . І отримала її цього року фірма Полтавпиво за найвищий в Україні приріст обсягів виробництва пива за результатами 2015 року при збереженні якості продукту.

/Василь Лавріченко, генеральний директор ПАТ «Фірма «Полтавпиво»
Це завдяки всьому колективу, який сьогодні працює, який працював до цього. Тому що в нас дуже великі традиції саме людей, які вже поколіннями працюють на Полтавському пивзаводі. У багатьох є тільки один запис у трудовій книжці. Це - Полтавський пивзавод./

На сьогодні полтавське пиво об'єднує гурманів пінного напою з багатьох країн світу. А продукція, яку виробляють на фірмі Полтавпиво, вчергове підтвердила високі стандарти якості полтавських пивоварів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію