30 тисяч гривень - на канцелярське приладдя для школярів

30 тисяч гривень - на канцелярське приладдя для школярів. Міська влада закупила на ці кошти необхідне спорядження для навчання полтавських дітей пільгових категорій. А у вівторок у Галереї мистецтв школярів покликали на традиційну акцію «Школярик». Там, для них влаштували концерт, проводили різні конкурси та дарували подарунки.

У цій родині 8 дітей: наймолодшому - 5, найстаршому 27. Багатодітна родина, розповідають Тихонові, означає, що навіть домашнє завдання, учні виконують не так, як усі.

/Оксана Тихонова, мама 8 дітей
Вони допомагають одне одному. Ми сідаємо робити уроки усі разом. У нас деякі діти ходять до одного класу. По двоє. Спочатку одні, а тепер ось інші до 5 класу пішли. 3 пари. То трохи легше./

4 школярів. На одну зарплатню зібрати усіх до школи - майже нереально.

/Оксана Тихонова, мама 8 дітей
Це дуже важко. Звісно, ми готуємось до школи ще з літа. З початку літа. Бо одразу усе це зібрати - дуже важко./

На початку кожного навчального року міська влада запрошує такі родини на благодійний захід - «Школярик». Цьогоріч учнів вітають у Галереї мистецтв.

Для дітей підготували яскравий концерт та розважальну програму з різними конкурсами і подарунками. А ще - допомогу, яка стане основою для навчання школярів.

/Світлана Тарашевська, заступник Полтавського міського голови
Сьогодні подарунки, а це канцелярський набір товарів, який ми видаємо для дітей на рік, отримають діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних родин, та діти з багатодітних родин переселенців, та діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов'язків. На це у нашому бюджеті були закладені кошти у сумі 30 тисяч гривень./

Спрямували їх на підтримку близько 250 соціально незахищених дітей. До цього числа входять і сто сімей вимушених переселенців із зони проведення АТО. У міській раді говорять, у першу чергу звертають увагу на дітей пільгових категорій. І не лише у свята.

/Світлана Тарашевська, заступник Полтавського міського голови
Під час оздоровлення дітей. Я думаю, всі полтавці знають, що ми у два з половиною рази виділили більше коштів на оздоровлення дітей. І саме ця категорія у нас майже 100% оздоровлена. Діти, які бажали оздоровитися у таборах Полтавської області, навіть за межами її - вони оздоровилися./

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію