У школах та дитячих садочках патрульні готують майбутніх водіїв

У школах та дитячих садочках патрульні готують майбутніх водіїв. З профілактичними бесідами в навчальні заклади протягом останнього місяця приходять правоохоронці. Тут малечі пояснюють, як потрібно переходити дорогу, на який сигнал світлофору можна йти та де можна їздити на велосипеді.

Патрульна Марина Зінюха демонструє вихованцями дитячого садочку «Вишенька», яких Правил дорожнього руху необхідно дотримуватися. Поліція проводить такі заходи у ході місячника «Безпека на дорозі», а також в рамках акції «Увага, діти!».

/Марина Зінюха, інспектор патрульної поліції м.Полтава
Для того, щоб діти правильно себе поводили на дорозі, для того, щоб вони також навчали своїх батьків правильно себе поводити на дорогах, для того, щоб вони росли свідомими громадянами своєї країни і не порушували Правил дорожнього руху в майбутньому./

Сигнали світлофору, їзда на велосипеді та навіть рухи регулювальника. Це все розповідають малечі, аби ті в подальшому були слухняними пішоходами та водіями.

А ще патрульні прохають батьків не лякати своїх дітей розповідями про те, як поліція прийде і забере їх у в'язницю. Правоохоронці наголошують: вони працюють, щоб захистити дітей і хочуть, щоб вони не боялися поліцію, а зверталися до копів, коли їм страшно чи просто потрібна допомога.

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію