Гарні дороги - одне з першочергових завдань міської влади

Ремонт доріг у Полтаві триває. В активну фазу процес оновлення автошляхів вступив у середині літа. На сьогодні капітально вже відремонтовано майже 75 тисяч кв. метрів дорожнього полотна. Більше про відновлення асфальтного покриття у місті - далі у сюжеті.

Гарні дороги - одне з першочергових завдань міської влади. Ремонтні роботи на міських автошляхах тривають у різних мікрорайонах Полтави.

/Ігор Ебуха, ремонтує дороги
Прослужать нам вони ще не один рік. І я задоволений, що в цьому приймаю участь./

Стартували ремонтники ще в середині літа. Зараз вже фінальна стадія. І хоча на деяких вулицях оновлення доріг ще триває, водії вже помічають різницю.

/Сергій, водій
Хороша дорога, хороші дорожники. Дуже раді, що до них дійшла черга./

На капітальний та поточний ремонти дорожнього покриття місцева влада цьогоріч виділила майже 242 млн. гривень. Шляхи, що не у центральній частині міста, також не залишились без уваги. Вулиця 9-ого Січня серед таких.

/Сергій Сіренко, начальник дільниці
Це дорога 3,5 кілометра. Від 9-ого Січня і до кінечної. Фрезеровка - 100 відсотків, потім вирівнюючий шар асфальту. Не ямковий, а саме вирівнюючий./

Для депутата міської ради Володимира Печериці цей район міста добре знайомий - він постійно зустрічається із мешканцями, тож про важливість капітального ремонту покриття по цій вулиці говорить із знанням справи.

/Володимир Печериця, депутат Полтавської міської ради
Дорога була найгірша в нашому районі. 30 років її не ремонтували... Ну як, ремонтували, але тільки ямки. Робити потрібно дуже багато і всі мені допомагають./

Володимир Печериця підкреслює що злагоджена робота депутатського корпусу та виконавчих служб дозволяє здійснювати великі обсяги з ремонту міських автошляхів, внутрішньодворових проїздів. На сьогодні капітально відремонтовано майже 75 тисяч кв. м. вулично-дорожньої мережі. Тим часом поточний ремонт провели на 112 тисячах кв. м. автошляхів. Роботи ж на цій ділянці, якщо сприятимуть погодні умови, заплановано завершити до кінця вересня.

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію