Таємна перевірка доброчесності прокурорів дала свої результати

Генпрокурор України Юрій Луценко продовжує боротьбу з «недоброчесними» працівниками прокуратур. Полтавських держслужбовців теж перевірили. В результаті звільнено обласного прокурора Сергія Попова. Про таємну перевірку доброчесності дізнавались наші журналісти.

Таємна перевірка доброчесності прокурорів дає свої результати. Два місяці роботи, 40 справ направлено на держрозслідування і вже три посадові особи звільнено.

/Валерій Довженко, керівник Центру допомоги учасникам АТО
За інформацією Державної Прикордонної Служби, було відкрито 28 службових розслідувань. Всього ж за один місяць було ініційовано 65 розслідувань по всій Україні./

Всі прокурори України пройшли анкетування доброчесності: відповіли на шість питань і поставили свій підпис. Отримані дані розмістили на сайті Генпрокуратури України. Як тільки з'являлась інформація, що свідчила про недостовірність прокурських тверджень - анкету напрявляли на держрозслідування.

/Валерій Довженко, керівник Центру допомоги учасникам АТО
Після подання прокурорами та слідчими анкет доброчесності вони оприлюднюються в рубриці «Таємна перевірка доброчесності», вкладка «Анкети доброчесності». Приводом для проведення таємної перевірки доброчесності є лише інформація, яка свідчить про недостовірність одного або кількох тверджень, зазначених прокурором в анкеті доброчесності./

Серед зазначених раніше трьох звільнених посадовців і прокурор Полтавської області - Сергій Попов. Раніше Юрій Луценко звільнив прокурора Рівненської області Ковальчука і Миколаївській області - Кривов'яза. Нагадаємо, інформацію про «недоброчесність» держслужбовців може надати будь-яка особа, надіславши листа на електронну пошту.

 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію